13. maijā Guna Pūcīte un Gints Smukais @PAKAC @Akustiskā piektdiena

13.05.2016.

GUNA PŪCĪTE – vienkārša un sirsnīga meitene no Līvāniem, apveltīta ar skaistu un skanīgu balsi.  

Guna savās dziesmās izdzied sajūtas, lietas, notikumus, visu, ko katrs no mums savā dzīvē kaut reizi ir piedzīvojis. Guna ir Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas diriģēšanas klases absolvente. 2014. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, Komunikācijas zinātņu fakultāti, Multimediju komunikācijas un šobrīd atsāk aktīvāku darbošanos mūzikas lauciņā. 

Uz mūzikas skatuves darbojusies kopš tagadējās Jēkaba Graubiņa Līvānu mūzikas un mākslas skolas laikiem, kad jau pamatskolā, savā dzimtajā pusē, kopā ar draudzenēm, iedvesmojusies no grupas “Prāta Vētra”, izveidoja instrumentālo grupu D.D.Salons – tur tapa pirmās pašsacerētās dziesmas un dziesmu teksti. 

Guna ir darbojusies tādos muzikālos projektos kā “Vadītājs Konduktors”, vokālā a cappella grupa “Ambermusic”, soloprojektā “Double G”, vokālā grupa “Neaizmirstulītes”. Muzicējusi kopā arī ar mūziķi Anitu Intaiti un šobrīd turpina muzicēt kopā ar ģitāristu Gintu Smuko. Šobrīd ir arī aktīva sadarbība ar Kuldīgas novada Bērnu un Jauniešu centra teātra studiju, kur G.Pūcīte raksta mūziku jauniešu teātra izrādēm. 

2014. gada nogalē atsākot savu muzikālo darbību Guna Pūcīte veiksmīgi startēja RIGA TV24 rīkotajā talantu šovā “Rādi, ko vari!” un šogad (2016), ar dziesmu “Pilnmēness” 6 nedēļas pēc kārtas bija dzirdama Radio SWH raidījuma “Priekšnams” TOP9. 

13. maijā Guna un Gints viesosies arī pie mums – PAKAC!

Nāc pats un ņem līdzi draugus!

Kad? 13. maijs (piektdien)

Cikos? 22:00 (bet droši nāc agrāk, jau no 21:00 tējas dzeršana!)

Kur? PAKAC, Kārsavas ielā 4

Gaidīsim! 

Ieeja par ziedojumu ~ 1 EUR

Atbalsta: Preiļu novada dome, Preiļu novada kultūras centrs, Express Pizza, Preiļu miesnieku veikals SĀTYS, Just Production, EM STUDIO, ASK Celmeņi, Hasans.

www.pakac.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.