Preiļu novadā noslēdzas Lielā Talka

23.04.2016.

Sestdien, 23. aprīlī visā Latvijā notika Lielā Talka. Kopumā Preiļu novadā Lielajā Talkā ir piedalījušies vairāk nekā 500 cilvēku, ar dažādiem atkritumiem piepildīti vairāk nekā 1500 talkas maisi, kuru svars 8140 kilogrami.

Preiļu novada domes un iestāžu darbinieki un brīvprātīgie talkotāji strādāja Preiļu parkā, kur grāba lapas gar celiņu malām. Savās teritorijās talkoja aktīvie Preiļu novada Jauniešu centra “Četri” jaunieši, Preiļu Galvenās bibliotēkas un SIA “Preiļu slimnīca” kolektīvs. Garāžu īpašnieku biedrības “Preiļupe” aktīvisti sakopa garāžām piegulošo teritoriju. Čakla talkošana norisinājās arī Preiļu, Aizkalnes, Pelēču un Saunas pagastā.

Pirmstalkas nedēļā talkoja skolas un bērnudārzi. Preiļu parkā gar A. Paulāna ielu lapas grāba Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma struktūrvienības “Preiļi”, Preiļu 1. pamatskolas un Preiļu Valsts ģimnāzijas audzēkņi. Preiļu 2. vidusskola talkoja Ebreju kapos. Īpaši aktīvi talkotāji bija pirmsskolas izglītības iestāžu “Pasaciņa” un “Auseklītis” darbinieki kopā ar bērnu vecākiem.

Lielās Talkas norisi Preiļu novadā koordinēja SIA “Preiļu saimnieks” Komunālās nodaļas vadītāja Zenta Igolniece un Preiļu novada domes Tehniskās daļas vecākais speciālists Anatolijs Petrovs.

Lielās Talkas mērķis ir, lai 2018. gadā, Latvijas simtgadē, Latvija būtu tīrākā un sakoptākā vieta pasaules kartē. Liels paldies par atsaucību un ieguldījumu sava novada sakopšanā ikvienam talkas dalībniekam!

Inese Šņepste,
SIA “Preiļu saimnieks” sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.