Starpnovadu sākumskolas koncerts “DRAUDZĪBAS ZEME” Preiļu 2. vidusskolā

07.04.2016.

Jauka, saulaina pavasara diena, 7. aprīlis, kad skolēni ar saviem skolotājiem no Preiļu, Vārkavas un Aglonas novadiem devās uz Preiļu 2. vidusskolu, lai kārtējo reizi satiktos draudzīgā pasākumā. Ieradušies ciemiņi no Preiļu 1. pamatskolas, Aglonas vidusskolas, Aglonas internātvidusskolas, Priežmalas pamatskolas, Priekuļu pamatskolas, Pelēču pamatskolas, Salas pamatskolas, Vārkavas vidusskolas. Ciemiņus uzrunāja un pasākumu vadīja Preiļu 2. vidusskolas teātra pulciņa “Sprīdīši” dalībnieki, 5. klases skolnieki Viktorija (Sarkangalvīte) un Renāts (Vilks) (skolotāja R. Lazda).

Katra skola bija atvedusi savu draudzīgo priekšnesumu – skolēni dziedāja, dejoja, stāstīja anekdotes, spēlēja teātri, lasīja  dzejoļus. Preiļu 2. vidusskolas 4. klases teātra grupa “Maska” (skolotāja L. Martinova) uzstājās ar uzvedumu “Draudzības svētki”, 3.-4.klašu deju grupa “SMILE” (skolotāja R. Gavrilova) iepriecināja visus ar jautro deju “Pepija”, vokālais duets arī no mūsu skolas, Alīna un Romāns no 3.klases, izpildīja jauko dziesmu “Bizītes”  

Arī skatītājus ļoti iekustināja fizkultūras minūte, kuru sagatavoja 5. klases skolēni ar skolotāju R. Gavrilovu.

Viss pasākums noritēja jaukā un draudzīgā atmosfērā. Novadu sākumskolas metodiskās apvienības vadītāja Vija Kovaļkova pateicās visiem koncerta dalībniekiem un skolotājiem, pasniedzot Pateicības rakstus. Lielu paldies teica arī Preiļu 2.vidusskolas direktore, apsveicot kolektīvu vadītājus ar ziediem un suvenīriem, kurus gatavoja skolēni pulciņā “Jautrās šķēres” (skolotājas L. Osetrova, R. Ivanova), kā arī dalībniekiem pasniedza saldumus.

Visi bija priecīgi par kopā pavadīto laiku un atvadījās, lai nākošajā gadā atkal satiktos. 

Foto: Aivars Podskočijs

R. Lazda,
latviešu valodas un literatūras skolotāja

R. Gavrilova,
Preiļu 2.vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā, koncerta organizatore 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.