Latvijas reģionos notiks semināri par Energoefektivitātes likumu un tā ietekmi uz pašvaldībām

13.05.2016.

Šā gada aprīlī un maijā četros Latvijas reģionos – Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē un Latgalē – Ekonomikas ministrija organizēs seminārus par jauno Energoefektivitātes likumu un tā ietekmi uz pašvaldībām.

 

Semināros aicinām piedalīties pašvaldību attīstības plānotājus, energopārvaldniekus, kā arī siltumapgādes uzņēmumu pārstāvjus un citus interesentus.

 

Semināros sniegsim informāciju un atbildes uz jautājumiem par jauno Energoefektivitātes likumu, kā arī tālākajiem soļiem tajā ietverto normu ieviešanā. Kā zināms, šā gada 29. martā stājās spēkā jaunais Energoefektivitātes likums, kas paredz pašvaldībām gan jaunas iespējas, gan pienākumus energoefektivitātes jomā. Īpaša loma darbā ar enerģijas patērētājiem ir paredzēta siltumapgādes uzņēmumiem.

 

Tāpat semināra laikā iepazīstināsim klātesošos ar pētījuma par situāciju pašvaldību siltumapgādē galvenajiem secinājumiem, kā arī pašvaldībām tiks sniegti ieteikumi par dažādiem energoplānošanas un energopārvaldības praktiskās ieviešanas jautājumiem.

 

Semināri notiks:

 

Semināri Latvijas reģionos par jauno Energoefektivitātes likumu un tā ietekmi uz pašvaldībām tiek organizēti Ekonomikas ministrijas informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” ietvaros.

 

Evita Urpena

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Tālr: 67013193

E-pasts: Evita.Urpena@em.gov.lv; prese@em.gov.lv

Web: www.em.gov.lv

Seko mums Twitter: @EM_gov_lv; @siltinam

Youtube: http://www.youtube.com/ekonomikasministrija; http://www.youtube.com/siltinam

Facebook: http://www.facebook.com/atbalstsuznemejiem; facebook.com/dzivosiltak

Pēdējās izmaiņas: 13.05.2016.