Preiļu novada bērniem un jauniešiem veiksmīgs SKATUVES RUNAS KONKURSA FINĀLS Rīgā

06.05.2016.

Preiļu novada bērnu un jauniešu centrs 2016.gada 6.maijā organizēja braucienu uz Skatuves runas konkursa 3.kārtu – finālu, uz kuru tika aicināti 3 audzēkņi no Preiļu novada, kuri Latgales novada konkursā ieguva vairāk par 46 punktiem. Finālkonkurss notika Rīgas Skolēnu pilī, konkursa 84 dalībniekus no visas Latvijas vērtēja Dace Liepeniece – režisore un pedagoģe, Aina Matīsa – Kultūras akadēmijas profesore, runas pedagoģe, Zigurds Neimanis, Jānis Skanis un Anna Klēvere – Nacionālā teātra aktieri un jaunais Dirty Deal Teatro aktieris Jānis Kronis.

Skatuves runas finālkonkursa dalībnieki, kuri pārstāvēja Preiļu novadu:

  • Kristiāna Ragauša – 2.klase, Priekuļu pamatskola, pedagogs Līga Jermoloviča
  • Elizabete Stalidzāne, 12.klase, Preiļu novada Bērnu un jauniešu centrs, pedagogs Vilhelmīne Jakimova

·        Eduards Lipinīks, 10.klase, Preiļu Valsts ģimnāzija, pedagogs Ingūna Patmalniece

Visi trīs mūsu izglītības iestāžu audzēkņi ieguva augstus vērtējumus un saņēma ATZINĪBAS savās vecuma grupās, kas ir nākamais vērtējums pēc 1., 2. un 3.vietas.

Izvēloties daiļdarbus, šajā mācību gadā tika rosināts izmantot tādus darbus, kuri tematiski saistās ar sevi pašu, ar ģimeni, valodu, savu novadu, pilsētu, ar brīvību un savu Tēvzemi. Katrs dalībnieks lasīja pa vienam no saviem mīļākajiem daiļdarbiem.

Paldies skatuves runas konkursa dalībniekiem un viņu pedagogiem par ieguldīto darbu un vēlu atzinīgus rezultātus arī turpmāk! 

Anita Kolosova,

Preiļu novada bērnu un jauniešu centra direktora vietniece,

28641149

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.