30. aprīlī gaida „Preiļupes līkloči”!

30.04.2016.

Pavisam nesen aprīļa sākumā Preiļus iedimdināja skrējēju soļu dipoņa – nu tā jau ir pagātne – jādomā un jāgatavojas nākošajai nopietnajai aktivitātei. Daudzi preilieši jau ir iemēģinājuši savus spēkus MTB riteņbraukšanas sacensībās vai nu Sporta vai Tautas klases grupās. Tie, kuri jau ir startējuši Sporta klasē, par mērķi var spraust uzdevumu uzlabot savu sniegumu, bet Tautas klases braucējiem par mērķi lai kalpo izaicinājums izmēģināt spēkus Sporta klasē.

Pavasaris ir atnācis agri un ir pietiekoši laika, lai varētu gatavoties riteņbraukšanas svētkiem. Iepriekšējos gadus daudzi preilēnieši atzinās, ka labprāt brauktu Sporta klasē, bet biedē 37 km, tāpēc, lai iedrošinātu šaubīgos, mēs atveram vēl vienu grupu Sporta klasē – Nedrošo grupa ( 1967.g.dz. – 1996.g.dz.), kuri brauc 22 km distanci, bet nepiedalās titulu izcīņās atbilstoši savām vecuma grupām garajā distancē.

Gribētos, lai dalībnieki kārtīgi iepazīstas ar nolikumu, jo tad nebūs daudzo nevajadzīgo jautājumu sacensību pēdējos mirkļos. Ja piesakās starta dienā, reģistrēties jāierodas savlaicīgi nevis pēdējā mirklī, radot paniku ne tikai sev, bet arī tiesnešiem. Tātad, 30. aprīļa pavasara darbus atliekam uz citu dienu un tiekamies Preiļu pilsētas estrādē!

Nolikums

Preiļu novada atklātās sacensības „Preiļupes līkloči” MTB riteņbraukšanā tiek īstenotas projekta „Pavasara Veselības festivāls Preiļos” ietvaros, ko atbalsta Coca-Cola un Latvijas Olimpiskā komiteja.

 

Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.