Lielās Talkas konkursā “Latvijai BŪT zaļai” Preiļu novads iegūst 2. vietu

20.04.2016.

20. aprīlī Rīgā Grīziņkalna “Ghetto Games” teritorijā tika paziņoti Lielās Talkas konkursa “Latvijai BŪT zaļai!” rezultāti, un tajā Preiļu novads ierindojies godpilnajā 2. vietā, balvā saņemot 2000 EUR ceļojumam.

Balvu no aktiera Ginta Grāveļa rokām saņēma SIA “Preiļu saimnieks” Komunālās nodaļas vadītāja, Lielās Talkas koordinatore Preiļu novadā Zenta Igolniece, un viņa pauž prieku par izcīnīto godalgu: “Vispirms gribas teikt vislielāko paldies Preiļu novada domes priekšsēdētājai Marutai Plivdai, jo tieši viņas aicinājumam piedalīties konkursā atsaucās skolas un jau pašā sākumā mums bija kopīgs mērķis cīnīties par uzvaru. Milzīgs paldies visiem pedagogiem un skolēniem, kuri veltīja laiku un ieguldīja lielu darbu konkursa aktivitāšu realizēšanā. Katra skolēna ieguldījums bija kā mazs gabaliņš kopīgajā konkursa puzlē. Esam ļoti priecīgi par godpilno otro vietu, kas ir kā apliecinājums, ka kopā varam paveikt daudz un esam liels spēks. Īpašs paldies Preiļu novada kultūras centram par atsaucību un SIA “Preiļu saimnieks” valdes priekšsēdētājam Jānim Mūrniekam par lielo atbalstu.”

Lielās Talkas konkursā “Latvijai BŪT zaļai!” piedalījās sešas Preiļu novada skolas: Pelēču pamatskola, Salas pamatskola, Preiļu 1. pamatskola, Preiļu 2. vidusskola, Preiļu Valsts ģimnāzija un Vakara (maiņu) un neklātienes vidusskola.

Foto: Rojs Maizītis

Inese Šņepste,
SIA “Preiļu saimnieks” sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.