Lielā Talka – 23. aprīlī

23.04.2016.

Piedalies talkā! Un rūpējies par vidi katru dienu!

 

Sestdien, 23. aprīlī visā Latvijā norisināsies Lielā Talka ar moto “Latvijai BŪT zaļai!”. Preiļu novada dome un SIA „Preiļu saimnieks” aicina ikvienu novada iedzīvotāju piedalīties talkā ar mērķi, lai Latvija 2018. gadā, valsts simtgadē, būtu zaļākā valsts pasaulē.

Lielās Talkas norise šogad būs tāda pati, kā iepriekšējos gados. Lielā Talka notiks gan pilsētā, gan pagastu centros, tādēļ katrs var izvēlēties savai dzīvesvietai tuvāko talkas vietu. Tuvākās talkošanas vietas var uzzināt interneta vietnē talkas.lv, bet sekojiet līdzi arī jaunākajai informācijai novada informācijas portālos preili.lv un preilusaimnieks.lv. Talkotāji talkas nories laikā tiks nodrošināti ar atkritumu maisiem, bet būtu vēlams ņemt līdzi savus darba rīkus (grābekļus, slotas, zāģus).

Lielajā Talkā savāktos atkritumus poligonos varēs nodot par velti, bet vietējai pašvaldībai būs jāsamaksā valsts obligāti noteiktais dabas resursu nodoklis. Par Lielās Talkas atkritumu maisu savākšanu un izvešanu pilsētā un novada pagasta centros gādās SIA „Preiļu saimnieks”.

Lielās talkas koordinatori Preiļu novadā ir SIA „Preiļu saimnieks” Komunālās nodaļas vadītāja Zenta Igolniece, tel. 26438147, un Preiļu novada domes Tehniskās daļas speciālists Anatolijs Petrovs, tel. 29192663.

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.