Konkursā “Superpuika” piedalīsies arī Preiļu pārstāvis

09.04.2016.

9. aprīlī Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā “Zirgu Pasts” (Dzirnavu ielā 46) norisināsies konkursa “Superpuika 2016” fināls, kurā iespēju piedalīties ir izcīnījuši 10 puiši no visas Latvijas, tostarp Ivo Haritonovs no Preiļiem. Konkursa finālisti sacentīsies rādot savas prasmes galdniecībā, pildot radošus un intelektuālus uzdevumus, kā arī pierādot sevi fizisko pārbaudījumu trasē. Konkursa finālu varēs redzēt Re:TV kanālā 2016. gada 30. aprīlī plkst. 22.00.

Konkursam “Superpuika” šogad aprit 25 gadi, un to kopš 1991. gada organizē Tehniskās jaunrades nams “Annas 2”. Tas ir ilglaicīgākais un kļuvis arī par aizraujošāko un populārāko konkursu 11-12 gadus veciem zēniem. Tehniskās jaunrades nama pedagogu sagatavotie uzdevumi ir ļoti vispusīgi, dodot iespēju dalībniekiem pierādīt savas spējas un prasmes gan fiziskajos un erudīcijas uzdevumos, gan arī amatniecības, radošajos un tehniska rakstura uzdevumos. Tas padara šo par unikālu konkursu Latvijas mērogā.

Jubilejas gada finālā par titulu “Superpuika 2016” cīnīsies Aleksandrs Jermolajevs no Rīgas Hanzas vidusskolas, Dmitrijs Maksajs no Rīgas 10. vidusskolas, Ralfs Tīrums no Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas, Daniels Mīļais no Tukuma 2. pamatskolas, Ralfs Alksnis no Ādažu vidusskolas, Ivo Haritonovs no Preiļiem, Jānis Multiņš no Ozolnieku vidusskolas, Klāvs Veinbergs no Jelgavas 4. vidusskolas, Kārlis Kviļūns no Jēkabpils pamatskolas un Rihards Teirumnieks no Rēzeknes sākumskolas. Konkursa 1. kārta norisinājās pagājušā gada oktobrī, un tajā piedalījās 132 puiši no visas Latvijas. 

Papildu informācija

Publicitātes foto

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.