Preiļu novada dome turpina zivju resursu aizsardzības pasākumus novadā

30.03.2016.

30. marta domes sēdē deputāti nolēma iesniegt projekta pieteikumu „Zivju resursu aizsardzības pasākumu nodrošināšana Preiļu novada ūdenstilpēs” valsts atbalsta saņemšanai zivsaimniecības attīstībai no Zivju fonda finanšu līdzekļiem.

Projekta ietvaros, lai pilnvērtīgi un kvalitatīvi veiktu zivju resursu aizsardzības pasākumus Preiļu novada ūdenstilpēs, paredzēts iegādāties nakts redzamības optisko ierīci, kā arī kvadraciklu, kas nodrošinās ērtu piekļuvi pie ezeriem gan mitros pavasaros un rudeņos, gan arī ziemas sezonā braukšanai pa ledu.

Projekta pieteikumu paredzēts iesniegt Zivju fonda pasākumā “Zivju resursu aizsardzības pasākumiem, ko veic valsts iestādes vai pašvaldības, kuru kompetencē ir zivju resursu aizsardzība (izņemot attiecīgās institūcijas kārtējos izdevumus)”. Projekta īstenošanas izmaksas nepārsniedz projektā maksimālo pieļaujamo summu EUR 15 000.

Atgādinām, ka iepriekšējā gadā pašvaldība realizēja projektus, kuru ietvaros jau tikai iegādāta piepūšamā gumijas laiva, laivas motors un laivas pārvadāšanas piekabe, kā arī speciālais aprīkojums – 1 termokamera, ar kuras palīdzību iespējams tumsā saskatīt pārkāpējus līdz 315 m rādiusā, kā arī 2 jaudīgi LED lukturi, kas ļauj viegli orientēties tumsā.

Ilona Vilcāne,
Preiļu novada domes mājas lapas satura redaktore

Pēdējās izmaiņas: 30.03.2016.