Noslēdzies SKATUVES RUNAS UN MAZO FORMU UZVEDUMU KONKURSS Preiļu novadā

10.03.2016.

Preiļu novada bērnu un jauniešu centrā 2016.gada 10.martā notika Preiļu novada skatuves runas  un mazo formu uzvedumu konkurss. Konkursā piedalījās 37 dalībnieki no Preiļu novada izglītības iestādēm – Preiļu 1.pamatskolas, Preiļu 2.vidusskolas, Preiļu Valsts ģimnāzijas, Salas pamatskolas, Priekuļu pamatskolas un Preiļu novada bērnu un jauniešu centra.

Izvēloties daiļdarbus, šajā mācību gadā tika rosināts izmantot tādus darbus, kuri tematiski saistās ar sevi pašu, ar ģimeni, valodu, savu novadu, pilsētu, ar brīvību un savu Tēvzemi. Konkursu vērtēja ekspertu komisija, kuras sastāvā bija Aiga Budriķe – teātra sporta skolotāja, Preiļu un Aglonas novadu izglītības iestāžu logopēde, Inta Kinaša – ilggadēja kultūras darbiniece, Dagnija Rjapolova – Daugavpils Mākslas vidusskolas direktora vietniece ārpusstundu darbā, arī bijusī daiļlasītāja un teātra pulciņa dalībniece. Vērtētāji noklausījās 58 daiļdarbus un vienu mazo formu uzvedumu, apkopojot konkursa rezultātus, tika paziņoti 8 uzvarētāji, kuri pārstāvēs Preiļu novadu Latgales reģionālajā Skatuves runas konkursā 2016.gada 30.martā Jēkabpilī.

Preiļu novada Skatuves runas konkursa uzvarētāji, kuri saņēma Diplomus un uzrādīja vislabākos rezultātus:

  • Kristiāna Ragauša – 2.klase, Priekuļu pamatskola, pedagogs Līga Jermoloviča
  • Darja Darina Šalkovska – 2.klase, Preiļu 2.vidusskola, pedagogi Žanna Ļebedeviča un Nadežda Masenkova
  • Ričards Jakovļevs – 3.c klase, Preiļu 1.pamatskola, pedagogs Inita Pokšāne
  • Rūta Logina – 5.c klase, Preiļu 1.pamatskola, pedagogs Irēna Barone
  • Evelīna Gribuste – 5.a klase, Preiļu 1.pamatskola, pedagogs Žanete Beča
  • Solvita Ragauša – 7.klase, Priekuļu pamatskola, pedagogs Diāna Bravacka
  • Elizabete Stalidzāne, 12.klase, Preiļu novada Bērnu un jauniešu centrs, pedagogs Vilhelmīne Jakimova
  • Eduards Lipinīks, 10.klase, Preiļu Valsts ģimnāzija, pedagogs Ingūna Patmalniece

Mazo formu uzvedumu konkursa uzvarētāji:

  • Teātra grupa “Kājām gaisā” /10.-12.klase/ – Preiļu novada Bērnu un jauniešu centrs, pedagogs Vilhelmīne Jakimova

Labus rezultātus uzrādīja arī 5 dalībnieki, kas saņēma konkursa Atzinības:

  • Beāte Cirša – 1.b klase, Preiļu 1.pamatskola, pedagogs Gaida Ivanova
  • Reinis Pastars – 3.klase, Salas pamatskola, pedagogs Irita Vaivode
  • Katrīna Semjonova – 4.klase, Preiļu 2.vidusskola, pedagogi Rita Lazda un Ludmila Martinova
  • Rasa Zīmele – 6.a klase, Preiļu 1.pamatskola, pedagogs Irēna Barone
  • Santa Fedotova – 12.klase, Preiļu Valsts ģimnāzija, pedagogs Silvija Kivko

Paldies visiem konkursa dalībniekiem un viņu pedagogiem par ieguldīto darbu!

 

Anita Kolosova,

Preiļu novada bērnu un jauniešu centra direktora vietniece, 28641149

Konkursa uzvarētāji un skolotāji /no kreisās uz labo/ 1.rindā: Reinis Pastars, Kristiāna Ragauša, Beāte Cirša, Katrīna Semjonova, Darja Darina Šalkovska, Ričards Jakovļevs, Darja Darina Šalkovska,
2.rindā: Evelīna Gribuste, Rūta Logina, Solvita Ragauša, Rasa Zīmele, sk.Vilhelmīne Jakimova, sk.Žanna Ļebedeviča
3.rindā: sk.Līga Jermoloviča, Eduards Lipiniks, Santa Fedotova


Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.