7. aprīlī Preiļos notiks akcija „Esi nodarbināts laukos”

07.04.2016.

Biedrība “Lauksaimnieku apvienība” sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA), Latvijas Pašvaldības savienību un Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomi (LOSP), organizē lauksaimniecības darbu vakanču tirgus reģionālās akcijas “Esi nodarbināts laukos!”

Viena no akcijas norises vietām būs Preiļos (Raiņa bulvāris 19, Preiļi, Preiļu novada dome (2.stāvs), 07.04.2016, no plkst.12.00 – 15.00).

Akcijas “Esi nodarbināts laukos!” ietvaros būs paredzēta kontakttikšanās starp potenciālajiem darba ņēmējiem un reģiona lauksaimniekiem/ pārstrādātājiem.

Tikšanās laikā būs iespēja klātienē dzirdēt zemnieku saimniecību un citu lauksaimniecības produktu ražotāju pārstāvju sniegto informāciju par darbu laukos, t.i. darba iespējām strādāt konkrētā saimniecībā vai uzņēmumā, dzīvošanas iespējām laukos, atalgojumu un citu svarīgu informāciju, lai sekmīgi uzsāktu darbu, kā arī akcijas ietvaros lauksaimnieki varēs pieteikt publicēšanai vakances izveidotā NVA mājas lapas logā „Darbs laukos!”

 Lūdzam darba devējus (Z/S, SIA, Kooperatīvus un tml.) aktīvi iesaistīties akcijā darbinieku meklēšanā saviem uzņēmumiem.

 Lūdzam vērsties pie reģionālajiem Nodarbinātības valsts aģentūras vadītājiem/vietniekiem ar informēšanu par dalību šajā akcijā:

Preiļi – Vija Jakimova (vija.jakimova@nva.gov.lv, tālr. 65314021, 29556791)

Pēdējās izmaiņas: 07.04.2016.