Preiļu parka aktīvās atpūtas zonā aicina izveidot Sajūtu taku

11.03.2016.

Preiļu novada dome sadarbībā ar biedrību “Ģimeņu atbalsta centrs “Puķuzirnis”” Preiļu parka aktīvās atpūtas zonā aicina izveidot Sajūtu taku no dabīgajiem materiāliem. Sajūtu taka tiks izveidota kopīgiem spēkiem, sanākot kopā Preiļu novada ģimenēm, organizācijām un uzņēmumiem. Aicinām takas izveidošanai sagādāt un atnest dabīgos materiālus – ozolzīles, kastaņus, egļu un priežu čiekurus, sūnas, oļus vai akmentiņus, koka granulas, zāģu skaidas, smiltis. Sadarbībā ar SIA “Preiļu saimnieks” tiks sagatavota takas pamatne, kurā katra ģimene un organizācija varēs atstāt atnestos dabīgos materiālus. Sajūtu takā viena materiāla laukums tiek plānots 1 metrs (platumā) x 2 metri (garumā).

Izveidojot šo taku, mazajiem bērniem tiks dota iespēja iepazīties ar dažādiem dabas materiāliem, tos iztaustot ar rokām un kājām. Vasaras sezonā sajūtu taku varēs izmantot bērni, vecāki un vecvecāki, lai stiprinātu savu imunitāti.

Sajūtu taka tiks veidota Starptautiskajā Bērnu aizsardzības dienā 1. jūnijā. Aicinām Preiļu novada ģimenes un organizācijas savākt dabas materiālus un noziedot Sajūtu takas izveidei. Lūgums sniegt informāciju par konkrēto dabas materiālu sagādāšanu Preiļu novada domes Attīstības daļas projektu koordinatorei Inesei Matisānei, tālruņa numurs 26315587, e-pasts: inese.matisane@preili.lv. Lūgums ģimenēm, kaut nedaudz, bet ziedot rudenī savāktās ozolzīles, kastaņus un vākt vīna pudeļu korķus.   

Inese Matisāne,
projekta koordinatore

Pēdējās izmaiņas: 11.03.2016.