Vācijas Tautsaimniecības balva Latvijā 2016 (pieteikšanās līdz 8. aprīlim)

26.05.2016.

2016. gada 26. maijā jau 18. reizi tiks pasniegta “Vācijas Tautsaimniecības balva Latvijā” ar šīgada devīzi “Veiksmes pamats – darbinieks“. Balvas patrons ir Vācijas vēstnieks Latvijā Rolfs Šute (Rolf Schütte). Paralēli tradicionālajai balvai tiks pasniegta arī īpašā Profesionālās izglītības balva “MĒS MĀCĀMies”, kuras patroni ir Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis un Ministru prezidenta biedrs, Latvijas Republikas Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens. 

Šīgada balvas devīzi “Veiksmes pamats – darbinieks” Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera (AHK) Latvijā ir izvēlējusi ar mērķi novērtēt un atbalstīt veiksmīgus uzņēmumus Latvijā, kuri panākumus guvuši, mērķtiecīgi veicinot darbinieku izaugsmi, īpaši, ja izaugsme notikusi starptautiskā līmenī. Par priekšrocību tiks uzskatīti uzņēmumi, kuri koncentrējas Vācijas virzienā vai jau sadarbojas ar vācu partneriem. 

Ar Profesionālās izglītības balvu “MĒS MĀCĀMies” Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras VETnet projekts vēlas piesaistīt plašāku sabiedrības uzmanību darba vidē balstītām mācībām kā vienam no profesijas ieguves veidiem Latvijā, tādējādi veicinot profesionālās izglītības tēla uzlabošanu. Izglītības balvas mērķis ir godināt tos Latvijas uzņēmumus, profesionālās izglītības iestādes, biedrības un citus partnerus, kas nodrošina kvalitatīvas, darba vidē balstītas mācības, jau šodien sniedzot ieguldījumu ilgtspējīgas izglītības un tautsaimniecības attīstībā. 

“Jokā par to, ka uzņēmuma vērtīgākie aktīvi katru vakaru dodas mājās, ir ļoti liela patiesība,” saka Andris Eglājs, AHK vadītājs Latvijā. “Tikai tie uzņēmumi, kuri pārdomāti, mērķtiecīgi un pastāvīgi iegulda savos darbiniekos, ir dzīvot- un konkurētspējīgi starptautiski un ilgtermiņā.” 

AHK aicina uzņēmējus pieteikties vienai vai abām balvām un izmantot iespēju šādā veidā iepazīstināt ar sevi, kā arī mācīties vienam no otra atziņām un panākumiem personālvadībā.

Uzvarētāji katrā kategorijā saņems naudas balvu 5000€ apmērā un AHK biedra statusu uz gadu.

Pieteikšanās termiņš ir 2016. gada 8. aprīlis.

 

Sīkāku informāciju par Vācijas Tautsaimniecības balvu un Profesionālās izglītības balvu, vērtēšanas  kritērijiem un pieteikšanās anketu lūdzam skatīt www.ahk-balt.org/lv/balva

 

Pēdējās izmaiņas: 26.05.2016.