Ziedojumu vākšana ekipējuma iegādei Latvijas zemessargiem

08.03.2016.

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar labdarības organizāciju Ziedot.lv un citiem domubiedriem rīko ziedojumu kampaņu, kuras mērķis ir piesaistīt līdzekļus Latvijas zemessargiem akūti nepieciešamā ekipējuma iegādei.

Kā Jūs zināt, Zemessardze ir Nacionālo bruņoto spēku sastāvdaļa, kuras mērķis ir iesaistīt Latvijas pilsoņus valsts teritorijas un sabiedrības aizsardzībā un kas piedalās valsts aizsardzības uzdevumu plānošanā un izpildē. Zemessargi ir Latvijas valsts pilsoņi, kuri ziedo savu brīvo laiku, spēkus, enerģiju, reizēm arī līdzekļus un veselību dienestam Zemessardzē.

Uz šo brīdi kampaņas ietvaros kopumā saziedoti nedaudz vairāk kā 50 000 EUR, taču nepieciešamā kopsumma, lai iegādātos nakts redzamības un citu vitāli nepieciešamo ekipējumu, ir 133 012 EUR. Nepieciešamais ekipējums pirms kampaņas tika saskaņots ar Zemessardzes vadību, kas norādīja uz pašām nepieciešamākajām vienībām. Vairāk informācijas www.zemessargam.lv.

Lai nodrošinātu ekipējuma lietderīgu izmantošanu, to paredzēts dāvināt Dobeles Zemessardzes bataljona mācību centram, lai apmācību laikā zemessargi varētu apgūt iespējami daudz dažādu iemaņu.

Aicinām palīdzēt Latvijas zemessargiem savākt nepieciešamo naudas summu, lai iegādātos ekipējumu, kas tiem palīdzētu labāk sagatavoties un aizsargāt valsti. Katrs ziedojums ļautu Latvijas sargiem pietuvoties šim augstsirdīgi cēli uzliktajam mērķim. Mēs ļoti novērtētu Jūsu ieguldījumu Latvijas drošības un Zemessardzes kaujas spēju stiprināšanā.

Ziedot iespējams zemessargu mājaslapā www.zemessargam.lvwww.ziedot.lv , ar bankas pārskaitījumu vai zvanot 90006886 (zvans – 1.42 EUR)

Rekvizīti ziedojumiem:

Latvijas Transatlantiskā Organizācija (LATO)

Alberta iela 13

Rīga, LV 1010

Reģ. Nr. 40008049937

Swedbank, Swift: HABA LV22

Konts: LV58HABA0551040496958

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.