Rīgas Stradiņa universitāte parakstīs sadarbības memorandu ar Preiļu novada domi

14.04.2016.

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) parakstīs sadarbības memorandu ar Preiļu novada domi. Noslēgtā vienošanās paredzēs studiju procesam nepieciešamās praktiskās darbības izvēršanu pilsētas ārstniecības iestādēs un kopīgus projektus veselīga dzīvesveida popularizēšanā. Papildus tas palīdzēs piesaistīt jaunos medicīnas speciālistus darbam Preiļu ārstniecības iestādēs.

Memorands ar Preiļu novada domi tiks parakstīts ceturtdien, 14. aprīlī, pulksten 11.00, RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā, Anniņmuižas bulvārī 26a. No RSU puses memorandu parakstīs RSU rektors Jānis Gardovskis. Savukārt, lai parakstītu memorandu no Preiļu novada domes puses, universitātē ieradīsies Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda, kā arī SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāja Iveta Stare. Tāpat RSU būs ieradušies arī vidusskolēni no Preiļiem, kas iepazīsies ar RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra modernajām simulāciju tehnoloģijām.

Parakstot memorandu, puses vienojas ilgtermiņā paplašināt un nostiprināt sadarbību ar universitātes un novada domes darbību saistītos virzienos, bet it sevišķi izglītībā, zinātnē, kultūrā, sportā, veselīga dzīvesveida popularizēšanā, kā arī sabiedrības labklājības un veselības veicināšanā.

Kā jau ziņots, šī gada februārī RSU parakstīja līgumu arī ar Ludzas novada domi. Tāpat RSU ir sadarbība ar Rīgas, Daugavpils, Madonas, Liepājas, Dobeles pašvaldībām.

Edijs Šauers,
RSU Komunikācijas departamenta direktors

Pēdējās izmaiņas: 14.04.2016.