Aicinājums atbalstīt Latvijā radītu produktu Kickstarter kampaņā!

29.02.2016.

Preiļu Valsts ģimnāzijā no 2015. gada pavasara darbojas Robotikas pulciņš, kurš nu jau ir uzskatāms par Preiļu robotikas klubu! 
Mūsu robotikas klubā notiek nodarbības izmantojot radīto mācību materiālu, par ko ir runa zemāk, kā arī izmantojot aprakstītos SumoBoy robotus. Mūsu rīcībā ir 8 roboti, no kuriem 6 robotus iegādājāmies ar pašvaldības līdzekļiem, bet 2 roboti iegūti no Letera projektu konkursa. Ar šiem robotiem jau esam piedalījušies 3 robotu sacensībās Latvijā un Igaunijā! 
Ar atzinīgiem vārdiem novērtējam robota izstrādes komandas padarīto, kā arī novēlam veiksmi Kickstarter kampaņā!

Pārpublicēju atklātu vēstuli, ko izplata projekta atbalstītāji

Ar cieņu Juris Erts

===============================

SumoBoy. Es esmu aicināts palīdzēt biedriem no RTU robotikas entuziastu loka laist pasaulē interesantu un elektronikas pamatu mācībām piemērotu sumo cīņu robotiņu ar nosaukumu SumoBoy. To radījuši latviešu puiši, kas ir daudzkārtēji čempioni dažādos pasaules robotikas turnīros! Šeit pāskatāms un izvērstāks info par SumoBoy produktu un komandu – http://bit.ly/macibu_robots.

Iespējams, ka tie pulciņi, kas startēja uz LETERA nesen rīkoto konkursiņu, jau pie tādiem ir tikuši un zina, kas tas tāds ir. Tas ir komplekts, kurā ietilpst gan uz Arduino mikorkontroliera balstīts mini sumo robots, gan arī montāžas plate un vairāki desmiti papildus detaļu elektronikas, programmēšanas un arī robotikas pamatu apguvei. Turklāt, kas ir pats vērtīgākais, komplektā ir iekļauta arī mācību grāmata ar teoriju (apskatāma un lejupielādējama šeit – http://bit.ly/Macibu_Gramata (20MB)), skaidrojumiem un uzdevumiem (grāmata vēl tiks papildināta).
Mēs jau lietojam! Mēs “Lielvārdos” šobrīd LETERA konkursā divus iegūtos SumoBoy komplektus jau veiksmīgi izmantojam elektronikas pulciņa nodarbībās. Un nu jau domājam par programmēšanas novirziena attīstību.

Kāpēc šo visu rakstu? SumoBoy komanda nupat ir uzsākusi Kickstarter kampaņu masu ražošanas finansēšanai – http://bit.ly/SumoBoy_KickS. Komandas mērķis: padarīt sumo robotu sacensības populārākas globālā mērogā un veicināt programmēšanas un elektronikas pamatu apguvi jauniešu vidū. Piekritīsiet, ka tas ir arī tieši tas, ar ko nodarbojamies mēs Latvijas elektronikas pulciņos (vismaz elektronikas jomā noteikti)!

Aicinājums. Vai varam lūgt dalīties ar šajā saitē – http://bit.ly/macibu_robots – pieejamo informāciju par SumoBoy robota komplektu un puišu aktivitātēm Kickstarter portālā?! Pārsūtiet šo saiti cilvēkiem, kam varbūt kā reiz interesē praktisks un vērtīgs aprīkojums bērnu apmācībai elektronikā un robotikā. Tik pat labi varbūt tieši Jūsu pulciņam ir interese iegādāties montāžas plates komplektu vai arī pilnu komplektu ar robotu un montāžas plati – tad aicinām to darīt caur Kicstarter portālu.
Ja lietojat sociālos tīklus, piesekojiet SumoBoy projektam Facebookā un padalieties ar tur pieejamo informāciju par Kickstarter kampaņu. Vēlamies, lai par šo projektu uzzina pēc iespējas vairāk cilvēku, kam tas varētu interesēt!

Saite uz Kickstarter kampaņu – http://bit.ly/SumoBoy_KickS
Apkopotā informācija par SumoBoy un kampaņu – http://bit.ly/macibu_robots
SumoBoy Facebook lapa – http://fb.com/sumoboyrobot
SumoBoy mājas lapa – http://sumo-boy.com
Mācību grāmata – http://bit.ly/Macibu_Gramata

Latvieši var!! SumoBoy puišiem ar smagu un pacietīgu darbu ir izdevies kļūt par vieniem no pasaulē pašiem spēcīgākajiem sumo robotu jomā (principā – viņi ir čempioni pasaules mērogā)! Tas nozīmē, ka mums ir vēl viena joma, ar kuru Latvijai iziet pasaulē, ar kuru lepoties, kuru attīstīt! Tāpēc patiesi aicinu atbalstīt puišus viņu centienos, vismaz padaloties ar šo informāciju starp saviem draugiem un paziņām! Latvieši var, ja vēlas un dara!

Paldies!

Cerot uz Jūsu atbalstu un ar cieņu,
Jānis Lūsis
Izziņas un eksperimentu centrs “Lielvārdi”
E-pasts: janis@lielvardi.lv
Mob.tel.: +371 220 11 333 (LMT)
Skype: JanisLusis

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.