Jaunie džudo sportisti apliecina treniņos iegūto prasmi

13.02.2016.

No 13. līdz 14. februārim Saulkrastu sporta centrā norisinājās džudo turnīrs “Saulkrasti 2016”. Preilieši, kā arvien, bija tā aktīvi dalībnieki un mājās pārveda veselu medaļu birumu.

Džudo treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka Ričards Smans un Arturs Valters ierindojās 1. vietā katrs savā vecuma grupā, Gvido Streilis, Maksims Žukovs, Roberts Gžibovskis un Andrejs Gžibovskis izcīnīja 2. vietu turnīrā. Trešajā vietā – Aivis Krūmiņš, Sofija Gžibovska, Iļja Lavrenovs, Vjačeslavs Sondors, Iļja Volkovs, Ričards Jakovļevs, Aleksandrs Rukmans un Rina Smane. 4. vietu ieguva Evelīna Šņepste.

Aleksejs Sapegins atzina, ka sacensības bija ļoti labas. Dalībnieki mērojās spēkiem ar vienaudžiem – vienā gadā dzimušiem jaunajiem censoņiem, ļaujot vismaz divas reizes pacīnīties  vienam ar otru.

Turnīrā piedalījās daudz sportistu, kupli pārstāvēta bija ne tikai Latvija, bet arī Igaunija, Lietuva un Baltkrievija. Tā bija laba iespēja apgūt sacensību pieredzi, kas lielā mērā atšķiras no treniņiem mājās. Ar šādu mērķi arī tika organizētas sacensības – uzkrāt pieredzi un popularizēt džudo sporta veidu Latvijā.

Nedēļu iepriekš preilieši spēkiem mērojās Daugavpilī. Uz turnīru brauca visi jaunie džudisti, vairākiem tās bija pirmās sacensības kopš treniņu sākuma. Kārtējo reizi Preiļu sportisti parādīja savu sagatavotību un ‘paņēma’ visas godalgotās vietas.

Pavisam tuvu jau nākamais turnīrs – Siguldā, pēc tam – Latvijas čempionāti. Lai veicas!

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste  

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.