Aicinām pieteikties daudzgadīgo stādu saņemšanai teritoriju apzaļumošanai

22.02.2016.

Pagājušajā vasarā 1. Starptautiskajā leļļu festivālā, kas norisinājās Preiļos, tika saziedoti 800 eiro ar mērķi novada apzaļumošanai, un šajā pavasarī pilsētas un pagastu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākie vai iedzīvotāju iniciatīvas grupas, uzņēmumi un iestādes aicināti pieteikties daudzgadīgo stādu saņemšanai piegulošo teritoriju apzaļumošanai. 

Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda mudina novada iedzīvotājus atsaucīgi iesaistīties šajā teritoriju apzaļumošanas pasākumā, lai kopīgiem spēkiem novadu padarītu vēl mājīgāku, košāku, pievilcīgāku.

Piedāvājumā būs dažādu formu un krāsu daudzgadīgi košumaugi, pirms to stādīšanas būs iespēja izvērtēt apzaļumošanas teritoriju un konsultēties par apstādījuma veidošanu.

Svarīgākais, kas jāņem vērā, — pašiem kopā ar saviem mājas kaimiņiem vai darba kolektīvu būs jāsagatavo zeme un tie jāiestāda.

Savu teritoriju, ko vēlaties apzaļumot, piesakiet līdz 31. martam, zvanot SIA „Preiļu saimnieks” Komunālās nodaļas vadītājai Zentai Igolniecei pa tālr. 26438147.

 

Pēdējās izmaiņas: 22.02.2016.