20. februārī Preiļu veterānu starts volejbolā

20.02.2016.

20. februārī Preiļu novada veterānu komanda volejbolā devās Gulbenes virzienā, lai piedalītos Jura Grīnberga piemiņas kausa izcīņā volejbolā senioriem vecuma grupā 40+, kas norisinājās Tirzas sporta zālē. Turnīrs pulcēja deviņas komandas, kuras sadalītas divās apakšgrupās aizvadīja priekšsacīkšu spēles. Pirmajā spēlē ar rezultātu 2:0 tika pārspēta Malta. Kā otrie pretī  stājās Lizuma seniori un arī viņi kapitulēja ar tādu pašu rezultātu. Trešajā spēlē preilēnieši ar rezultātu 2:0 pārspēja pretiniekus no Priekuļiem. Diemžēl izšķirošajā spēlē apakšgrupā nācās atzīt Lubānas vīru pārākumu ar rezultātu 2:0, kas viņiem automātiski garantēja vietu pusfinālā. Mūsējie izcīnījuši 2.vietu apakšgrupā ceturtdaļfinālā tikās ar otrās apakšgrupas 3.vietas ieguvējiem – Saulkrastiem, kurus ļoti spraigā spēlē izdevās pārspēt ar 2:1.

Pusfinālā nācās ar rezultātu 1 : 2 atzīt Litenes senioru pārākumu, kas garantēja iespēju paspēkoties par bronzas godalgām ar Iršu komandu, kuriem uz izšķirošo spēli pulveris jau bija izšauts – mūsējo uzvara ar 2:0.

Komandā spēlēja Ilmārs Madelāns, Andris Pastars, Kārlis Vilcāns, Ainārs Bernāns, Juris Pastars, Ivans Daņilovs un Rolands Naglis.

Leonīds Valdonis,
Sporta pasākumu organizators 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.