Starpnovadu skolu sacensību „TAUTAS BUMBA” rezultāti

16.02.2016.

STARPNOVADU SKOLU SACENSĪBAS „TAUTAS BUMBA”

 4. – 5.kl.gr. meitenēm

2016.gada 16.februārī, Preiļu BJSS

 

skola

1

2

3

4

5

6

punkti

vieta

1

Preiļu 1.psk.5.kl.

 

3

13:9

3

15:1

1

7:9

3

10:8

1

0:11

11

3

2

Preiļu 1.psk.4.kl.

1

9:13

 

3

13:6

1

8:11

1

10:11

1

5:14

7

5

3

Līvānu 1.vsk.1.k.

1

1:15

1

6:13

 

1

9:15

1

13:15

1

6:14

5

6

4

Līvānu 1.vsk.2.k.

3

9:7

3

11:8

3

15:9

 

3

12:2

3

8:2

15

1

5

Rudzātu vsk.

1

8:10

3

11:10

3

15:13

1

2:12

 

1

5:8

9

4

6

Jaunsilavas psk.

3

11:0

3

14:15

3

14:6

1

2:12

3

8:5

 

13

2

1.vieta: Līvānu 1.vk.2.komanda: Nellija Kozlovska, Daniela Koņuhova, Annija Kursiete, Laine Lauska, Madara Liepniece, Linda Vēbere, Adrianna Vēvere, Jasmīna Ziemele, Mona Upeniece

 

STARPNOVADU SKOLU SACENSĪBAS „TAUTAS BUMBA”

 4. – 5.kl.gr. zēniem

2016. gada 16.februārī, Preiļu BJSS

A gr.

 

skola

1

2

3

4

5

punkti

vieta

1

Jaunsilavas psk

 

1

9:11

3

8:5

1

0:15

1

5:15

6

4

2

Preiļu 1.psk.5.kl.

3

11:9

 

3

14:9

1

6:14

3

9:7

10

1

3

Vārkavas vsk.

1

5:8

1

9:14

 

3

7:4

1

6:10

6

5

4

Pelēču psk.

3

15:0

3

14:6

1

4:7

 

1

3:13

8

3

5

Rudzātu psk.

3

15:5

1

7:9

3

10:6

3

13:3

 

10

2

 

B gr.

 

skola

1

2

3

4

punkti

vieta

1

Preiļu 1.psk.4.kl.

 

3

12:2

3

14:6

3

10:3

9

1

2

Riebiņu vsk.

1

2:12

 

1

3:13

1

0:15

3

4

3

Līvānu 1.vsk.

1

6:14

3

13:3

 

1

3:13

5

3

4

Jersikas psk.

1

3:10

3

15:0

3

13:3

 

7

2

1A-2B – Preiļu 1.psk.5.kl. – Jersikas psk. (7:4)

1B-2A- Rudzātu vsk. -Preiļu 1.psk.4.kl. (5:14)

9.vieta – Vārkavas vsk

Par 7.-8.vietu –Jaunsilavas psk.(7.v.)- Riebiņu vsk.(8.v.) -(11:7)

Par 5.-6.vietu – Pelēču psk.(6.v.) –Līvānu 1.vsk.(5.v.) -(3:9)

Par 3.-4 vietu –Jersikas psk.(4.v) –Rudzātu vsk.(3.v) -(1:9)

Fināls – Preiļu 1.psk.5.kl.( 1.v.)- Preiļu 1.psk.4.kl.(2.v.)- (12:5 )

1.v. Preiļu 1.psk. 5.kl. komanda: Elvis Dančauska, Maksims Raudzeišs, Markuss Kurašovs, Matīss Rudzāts, Ričards Smans, Nauris Ušackis, Kaspars Šustovs, Reinis Pēteris Jurāns, Arvīds Mazajevs, skolotājs Jānis Ondzuls

1.vieta – Preiļu 1.psk. 5.klases komanda

3. vieta – Preiļu 1.psk. komanda

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.