Laukutikls jaunumi 2016-02-15

16.02.2016.

Laukutikls jaunumi 2016-02-15

Kokneses uzņēmēju konkursa trešās vietas ieguvēja atver dizaina darbnīcu

Kokneses novada domes organizētajā biznesa ideju konkursā novada iedzīvotājiem „Esi uzņēmējs!” aizvadītajā gadā trešo vietu un naudas balvu 700 eiro ieguva koknesiete Gita Tenisa par biznesa ideju – dizaina tekstilizstrādājumu izgatavošana, kas tagad īstenota….

Informatīvs seminārs Ērgļos – Aktualitātes saistībā ar Āfrikas cūku mēri un Eiropas Savienības atbalsts meža īpašniekiem.

Āfrikas cūku mēris, izplatība, pašreizējā situācija un prognozes. ES atbalsta pasākumi un saņemšanas iespējas, noteikumu grozījumi pēc pirmās kārtas. Biežāk uzdotie jautājumi rakstot projektus. Meža īpašnieku biedrības ,,Vidzemes augstienes meži”, aktualitātes meža īpašniekiem. Diskusijas,…

Talsos notikusi diskusija par pārtikas iepirkumiem

LLKC Talsu nodaļa, turpinot iepriekšējā gadā aktualizēto tematu, organizēja tikšanos ar Talsu novada pašvaldību, lai diskutētu par situāciju pārtikas preču iegādes iepirkumos….

Seminārs “Dizains un amatniecība”

seminārs Bauskā – jaunreģistrētiem nodokļu maksātājiem

Grāmatvedības kārtošana vienkāršā ieraksta sistēmā jaunreģistrētajiem saimnieciskās darbības veicējiem.
Nodokļu aprēķināšanas kārtība no saimnieciskās darbības ienākumiem.
Deklarācijas un pārskati
Elektroniskās deklarēšanas sistēma (EDS).

Dārzeņu audzēšana siltumnīcās

Zaļais tirdziņš Gulbenē

Aicinām pieteikties uz Zaļo tirdziņu, Gulbenē, Dzelzceļa stacijā, Dzelzceļa ielā 8, 20. februārī

Kokneses novada uzņēmēju pasākums

Lai veicinātu sadarbību, tuvāk iepazītos un pateiktu paldies par ieguldījumu novada attīstībā Kokneses novada dome aicina novada darbīgos ļaudis un uzņēmējus uz kopīgu tikšanos uzņēmēju pasākumā 1.aprīlī….

Konkursa “Šodien laukos” 1.uzdevums ir klāt!

Ar prieku paziņojam, ka 1. konkursa un mēneša lielā tēma ir “PA PĒDĀM”. Meklēt un atpazīt meža zvēru pēdas, pētīt putnu pēdu un kaķpēdiņu nospiedumus pilsētu parkos, sekot pa pēdām savam mājdzīvniekam vai čaklajai omītei – to visu un vēl vairāk var darīt, pildot konkursa 1. uzdevumu!…

Lauku tīkls jaunumi (reizi dienā)

Pēdējās izmaiņas: 16.02.2016.