Noslēdzās Preiļu novada BJSS vieglatlētikas sacensības „Mazā balva”

04.02.2016.

4. februārī noslēdzās vieglatlētikas sacensības „Mazā balva”, kuras notika trijos posmos Preiļu 2. vidusskolas manēžā un Preiļu novada BJSS zālē. Zēni un meitenes sacentās divās vecuma grupās 2003. – 2004. g.dz. un 2005. – 2006. g.dz..

No trim posmiem  kopvērtējumā  tika vērtēti 2 labākie sportistu rezultāti. Trīs sportisti uzlaboja  sacensību rekordus: ”D” grupā 60 m skrējienā Valters Pūdžs ar rezultātu 8,8, tāllēkšanā no atspēriena vietas Markuss Mainulis ar rezultātu 4,25 un ’’C’’ grupā 1000 m soļošanā Raivo Liniņš ar rezultātu 4:49. Šteinbergs Marsels un Kristaps Lācis atkārtoja sacensību rekordu augstlēkšanā.

„C” grupa (2003. – 2004. g.dz.)

60m

zēni                                                                       meitenes

1.v. Andis Briška (Vārkavas n SS)                 1.v. Arta Batarāga (Preiļu 1.psk.)      
2.v. Dāvis  Salcevičs (Vārkavas n SS.)           2.v. Marta Lazdāne (Preiļu 1.psk.)
3.v. Gustavs Stalidzāns (Preiļu 1.psk.)           3.v. Evelīna Upeniece (Riebiņu vsk.)

60 m barjerskriešanā

1.v.Dairis Keziks (Dravnieku psk.)                 1.v.Anastasija Volkova (Preiļu 2.vsk.)
2.v. Andis Briška (Vārkavas n SS)                 2.v. Marta Lazdāne (Preiļu 1.psk.)
3.v. Aivis Golubevs (Riebiņu vsk.)                 3.v.Zanda Luīze Lukjanova (Galēnu psk.)

1000 m skr.

1.v.Raivo Liniņš (Preiļu 1.psk.)                      1.v.Melisa Vanaga (Vārkavas n SS)
2.v. Andis Briška (Vārkavas n SS)                  2.v. Sintija Verza (Riebiņu vsk. )
3.v. Dairis Keziks (Dravnieku psk.)                 3.v. Viktorija Pujiņa (Vārkavas n SS)

1000 m soļošana

1.v.Raivo Liniņš (Preiļu 1.psk.)                      1.v.Ksenija Zakutajeva (Preiļu 2.vsk.)
2.v. Iļja Beļajevs (Preiļu 2.vsk.)                     2.v. Elīna Usāne (Galēnu psk.)
3.v. Dāvis Salcevičs (Vārkavas n SS.)             3.v. Madara Zalāne (Galēnu psk.)

Tāllēkšana

1.v. Edijs Broks (Galēnu psk.)                       1.v. Arta Batarāga (Preiļu 1.psk.)      
2.v.Gustavs Stalidzāns (Preiļu 1.psk.)             2.v. Marta Lazdāne (Preiļu 1.psk.)
3.v.Dāvis  Salcevičs (Vārkavas n SS.)             3.v. Viktorija Pujiņa (Vārkavas n SS)

Augstlēkšana

1.v.Gustavs Stalidzāns (Preiļu 1.psk.)               1.v. Anastasija Volkova (Preiļu 2.vsk.)
2.v. Ainārs Sarks (Galēnu psk.)                       2.v. Dinija Gutmane (Preiļu 1.psk.)
3.v. Matīss Rudzāts (Preiļu 1.psk.)                   3.v. Melisa Vanaga (Vārkavas n SS)

Lodes grūšana

1.v. Uldis Gavars (Vārkavas n SS)                 1.v. Elīna Aizpurviete (Sīļukalna psk.)
2.v. Arvis Pudulis (Dravnieku psk.)                 2.v. Justīne Stašulāne (Preiļu 1.psk.)
3.v. Patriks Pākste (Vārkavas n SS)                3.v.Lāsma Višņevska (Pelēču psk.)

 

„D” grupa (2005.-2006.g.dz. )

60m

zēni                                                                       meitenes

1.v.Valters Pūdžs (Preiļu 1.psk.)                     1.v. Elīna Šmeikste (Preiļu 1.psk.)    
2.v.Markuss Mainulis (Pelēču psk.)                  2.v. Everita Stikāne (Preiļu 1.psk.)
3.v.Artūrs Valters (Preiļu 1.psk.)                    3.v. Arianda Ivanova (Preiļu 2.vsk.)

60 m barjerskriešanā

1.v.Kārlis Adamovičs (Preiļu 1.psk.)               1.v. Arianda Ivanova (Preiļu 2.vsk.)
2.v. Nikita Baikovs (Riebiņu vsk.)                  2.v. Annija Tumāne (Galēnu psk.)
3.v. Emīls Reigins (Sīļukalna psk.)                 3.v.Marta Beča (Sīļukalna psk.)          

1000 m skr.

1.v. Valters Pūdžs (Preiļu 1.psk.)                    1.v.Dana Anspoka (Preiļu 1.psk.)
2.v. Gints Šņepsts (Preiļu 1.psk.)                    2.v. Patrīcija Putroma (Preiļu 1.psk.)
3.v. Elvis Jaudzems (Vārkavas n SS)                3.v. Sanija Poplavska (Vārkavas  n SS)

1000 m soļošana

1.v.Miks Severīns Bernsons                            1.v.Sofja Kirillova (Preiļu 1.psk.)
2.v.Emīls Reigins (Sīļukalna psk.)                    2.v. Elizabete Some (Vārkavas n SS)
3.v. Andris Benislavskis (Galēnu psk.)              3.v. Varvara Kursīte (Preiļu 2.vsk.)

Tāllēkšana

1.v. Markuss Mainulis (Pelēču psk.)                 1.v. Everita Stikāne (Preiļu 1.psk.)    
2.v.Ralfs Vilcāns (Vārkavas n SS.)                  2.v. Elīna Šmeikste (Preiļu 1.psk.)
3.v.Marsels Šteinbergs (Preiļu 1.psk.)              3.v. Tīna Zīmele (Preiļu 1.psk.)

Augstlēkšana

1.v. Marsels Šteinbergs (Preiļu 1.psk.)             1.v. Arianda Ivanova (Preiļu 2.vsk.)
2.v. Armands Bruzguls(Sīļukalna psk.)
3.v. Iļja Smolins (Riebiņu vsk.)                                              

Lodes grūšana

1.v. Iļja Smolins (Riebiņu vsk.)                       1.v. Elizabete Some (Vārkavas n SS)
2.v. Nikita Baikovs (Riebiņu vsk.)                   2.v. Viktorija Mičule (Sīļukalna psk.)
3.v. Emīls Reigins (Sīļukalna psk.)                  3.v. Marta Beča (Sīļukalna psk.)

Informāciju sagatavoja
Preiļu novada BJSS metodiķe Viktorija Neištadte

Sacensību rekordisti: Valters Pūdžs, Markuss Mainulis, Raivo Liniņš

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.