Vai šosezon vēl slēposim?

04.02.2016.

Šo retorisko jautājumu droši vien sev ir uzdevis ne viens vien slēpošanas draugs. Vai pēc trijām ziemīgajām janvāra nedēļām kāds kaut ko tādu varēja iedomāties? Arī man draugi zvanot par „Parka sprintu” jokojuši – vai trijos gados izdosies pabeigt iesākto seriālu? Lai nu kā, bet ticēsim labākajam scenārijam un slēpes vēl neiesaiņosim vasarai – vēl jau priekšā viss februāris un marts, bet tagad bezsniega apstākļos trasē var izvērsties nūjotāji – apgaismojums ļauj iesaistīties fiziskajās aktivitātēs arī tumšajās dienas stundās.

Daudzās slēpošanas aktivitātēs, kā piemēram Ziemas Olimpiskais festivāls skolēniem Ērgļos ir atcelts, uz vēlākiem datumiem pārcelti slēpojumi Vietalvā, Apkārt Alauksta ezeram, Vanagkalna slēpojums un citi pārcelti uz vēlākiem datumiem. Sniegotas distanču slēpošanas trases saglabājušās tikai slēpošanas mekās Madonā, Cēsīs un Siguldā, kur izmantotas pavisam citas tehnoloģijas sniega saglabāšanai.

Ar optimismu un cerību, ka slēpošanas burvību varēsim baudīt tikpat kuplā pulkā kā janvārī vēl šosezon nevis šogad, šim rakstiņam lieku punktu.

L.Valdonis,
Preiļu novada sporta pasākumu organizators

 

Pēdējās izmaiņas: 04.02.2016.