Aicina pieteikt pretendentus konkursā “Mans klases audzinātājs”

03.02.2016.

Lai popularizētu klases audzinātāja darbu, pirmo reizi vispārizglītojošo izglītības iestāžu 1.-12.klašu kolektīvi (vai klases skolēnu grupa) tiek aicināti darīt zināmu, cik viņiem ir lielisks klases audzinātājs un izvirzīt balvai “Klases audzinātājs 2016”.

Paši mazākie, visticamāk, ar vecāku atbalstu, lielākie skolēni paši pēc savas brīvas gribas raksta stāstu “Mans klases audzinātājs”. Tas ir stāsts par to, cik svarīgi ir, lai kopā ar klasi priekos, bēdās un visos citos notikumos līdzi dzīvotu audzinātājs. Kā nekā “klase ir klases audzinātāja spogulis vai otrādi”. Aicinām aprakstīt notikumus vai situācijas, kuras visspilgtāk raksturo jūsu klases audzinātāju, gadījumus, kas attēlo jūsu attiecības ar klases audzinātāju ikdienā, klases tradīcijas, īpašības, kuras raksturo jūsu klases audzinātāju un citus svarīgus faktus par klases audzinātāja darbu.

Pretendentus balvai “Klases audzinātājs 2016” var pieteikt līdz 2016. gada 25. aprīlim, iesniedzot Preiļu novada bērnu un jauniešu centrā stāstu un pieteikuma veidlapu. Konkursa nolikums (pdf) un pieteikuma anketa (pdf).

Vēlamies, lai nominācija “Mans klases audzinātājs” kļūst par ikgadēju skolotāju kā klases audzinātāju profesionālās meistarības apliecinājumu, kas plašākas sabiedrības vidū ļaus atklāt to, cik daudz ir patiesi izcilu skolotāju – klases audzinātāju.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar – Preiļu novada bērnu un jauniešu centra direktori Aiju Cauni, tālrunis 29221574, e-pasts: aija.caune@preili.lv vai klašu audzinātāju metodiskās apvienības vadītāju Dignu Prodnieci, tālrunis 29562491, e-pasts: digna.p1p@inbox.lv

Aija Caune
29221574

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.