Vairākiem uzņēmumiem piešķir nekustamā īpašuma nodokļa atlaidi

28.01.2016.

28. janvāra kārtējā domes sēdē tika skatīti trīs uzņēmumu iesniegumi par nekustamā īpašuma nodokļu (NĪN) atlaides piešķiršanu. Pašvaldības saistošie noteikumi „Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumiem Preiļu novadā” nosaka nodokļu maksātāju kategorijas, kuriem pienākas nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumi, kā arī kārtību, kādā piešķirami nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumi nodokļa maksātājiem Preiļu novadā.

Domes deputāti, atbilstoši pašvaldības saistošo noteikumu kritērijiem, sēdē pieņēma lēmumu piešķirt nekustamā īpašuma nodokļu atlaidi par 2016. gadu 25% apmērā nodokļu maksātājiem SIA “Zolva”, SIA “Firma Jata” un SIA “Lauku tehnika”.

Informējam, ka NĪN atvieglojumus var saņemt arī citas iedzīvotāju kategorijas, kuras atbilst attiecīgajiem kritērijiem. Par nodokļa maksātāju kategorijām, kam pienākas nodokļa atvieglojumi un atvieglojuma apmēru, kā arī kārtību, kādā nodokļu maksātājs var saņemt nodokļu atvieglojumu, lasiet Preiļu mājas lapā www.preili.lv sadaļā Saistošie noteikumi “Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumiem Preiļu novadā” vai griezieties Preiļu novada domes nekustamā īpašuma daļā, kas veic nekustamā īpašuma administrēšanu.

Jolanta Upeniece,
Preiļu novada domes mājas lapas satura redaktore

Pēdējās izmaiņas: 28.01.2016.