Preiļu novada dome saņem 1000 EUR finansējumu Pavasara veselības festivālam Preiļos

28.01.2016.

28. janvārī, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar uzņēmumu Cola-Cola svinīgi pasniedza 11 grantus sporta un veselīga dzīvesveida pasākumu atbalstam. Granti tika izsniegti  projektu atbalsta programmas “Par aktīvu dzīvesveidu” ietvaros, un to kopsumma ir 22 000 eiro. 

Preiļu novada dome iesniedza projekta pieteikumu “Pavasara veselības festivāls Preiļos” Coca-Cola atbalsta programmas “Par aktīvu dzīvesveidu” konkursam. Kopumā tika saņemti 49 pieteikumi no dažādām Latvijas novadu pašvaldību un pilsētu izglītības iestādēm, sporta organizācijām un klubiem. Preiļu novada domes projekts tika vērtēts divās kārtās un veiksmīgi izturējis lielo konkurenci un ieguvis finansējumu dažādām sportiskajām aktivitātēm. Iegūtais finansējums ir devis iespēju paplašināt un dažādot veselīgās aktivitātes Preiļos.

Preiļu novada sporta organizators Leonīds Valdonis Latvijas Olimpiskajā komitejā svinīgi saņēma piešķirto finansējumu projekta īstenošanai.

Projekta “Pavasara veselības festivāls Preiļos” ietvaros tiks organizēti sekojoši pasākumi:

1)    2. aprīlī Skrējiens pa Preiļu pilsētas ielām “Cīruļputenis – 2016”;
2)    7. aprīlis “Pasaules veselības diena”;
3)    30. aprīlis Sacensības “Preiļu līkloči” MTB riteņbraukšanā;
4)    15. maijs Preiļu novada festivāls “Ģimeņu veselības diena”.

Tuvojoties pasākumiem tiks sniegta detalizētāka informācija par katru no tiem.

LOK un uzņēmuma Coca-Cola programmas galvenais mērķis ir veicināt un pilnveidot aktīva un veselīga dzīvesveida popularitāti Latvijas iedzīvotāju vidū, atbalstot gan jaunos, gan jau tradicionālos sporta pasākumus, kurus plānots paplašināt aktivitāšu loka vai mēroga ziņā.

Detalizētā informācija par programmu ir pieejama: http://olimpiade.lv/lv/sakums

Informāciju sagatavoja:
Inese Matisāne,
projekta koordinatore

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.