Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” reģistrējušās 7 Preiļu novada mācību iestādes

27.01.2016.

7 mācību iestādes Preiļu novadā reģistrējušās izglītības atbalsta programmā Savai skolai”, kurā no pagājušā gada 2.novembra līdz šī gada 7.februārim ir iespēja piedalīties visām Latvijas pirmsskolas izglītības iestādēm, skolām, profesionālajām izglītības iestādēm jeb arodskolām, kā arī privātajiem bērnudārziem. Kopumā programmai reģistrējušās 83% jeb 211 Latgales reģiona mācību iestāžu.

Izglītības atbalsta programmas laikā iedzīvotāji par katriem 7 eiro iepērkoties „Maxima Latvija” veikalos saņem uzlīmes, ko tālāk var novirzīt sevis izvēlētai izglītības iestādei, lai tā varētu savā īpašumā iegūt bumbas, mūzikas centrus, printerus, datorus un citas mācību procesa modernizēšanai nepieciešamās lietas. Izglītības iestādes pēc saņemto uzlīmju daudzuma izvēlas sev nepieciešamo inventāru, ko pavasarī saņems bez maksas. Uzlīmes veikalos tiks izsniegtas līdz 7. februārim un līdz 14. februārim tās varēs nodot sevis izvēlētajai mācību iestādei. To varēs izdarīt divējādi – nogādājot tās izglītības iestādei, iemetot īpašā kastē vai iedodot personālam, kā arī iemetot īpašā kastē jebkurā „Maxima” veikalā.   

Visvairāk jeb 51% no programmā reģistrētajām mācību iestādēm ir reģionu skolas, 33% reģionu bērnudārzi, bet 16% ir galvaspilsētas skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu.                                                                            

Latgales reģionā kopumā izglītības atbalsta programmai reģistrējušās 211 mācību iestādes, no tām 123 skolas un 88 bērnudārzi.

Preiļu novadā programmai reģistrējušās: Pelēču pamatskola, Preiļu 1.pamatskola, Preiļu 2.vidusskola, Preiļu novada Vakara un neklātienes vidusskola, Preiļu pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa”, Preiļu Valsts ģimnāzija un Priekuļu pamatskola.

Preiļu Valsts ģimnāzija vēlētos iegūt novusa komplektu, galda tenisa komplektu, bumbu komplektu un globusu. Savukārt Preiļu pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” ar programmas palīdzību vēlētos iegūt jaunus bumbu glabāšanas grozus, melnbalto un krāsu printeri, videokameru un fotokameru. Bērnudārzs sakrājis jau 91% no mērķa sasniegšanai nepieciešamajām uzlīmēm.

„Liels prieks par to, ka tik daudz Latvijas skolu un bērnudārzu ir reģistrējušies programmai, un novēlam ikvienai mācību iestādei ar programmas palīdzību iegūt kāroto. Uzlīmes veikalos tiek izsniegtas par katriem 7 eiro, kā arī iespējams iegūt papildu uzlīmes, iegādājoties nedēļas īpašās akcijas preces. Tāpat aicinām iedzīvotājus sakrātās uzlīmes nodot sevis izvēlētajai izglītības iestādei vai sakrātos bukletus ar uzlīmēm atnest uz „Maxima Latvija” veikaliem, lai mēs šīs uzlīmes nogādātu katra izvēlētajai mācību iestādei,” norāda „Maxima Latvija” mārketinga vadītāja Zane Kaktiņa.

Plašāka informācija par programmu „Savai skolai”, kā arī izglītības iestādēm, kas jau reģistrējušās programmai, pieejama mājaslapā www.savaiskolai.lv. Tajā izglītības iestādes tiek aicinātas arī regulāri atjaunot informāciju par sakrāto uzlīmju skaitu.

Papildu informācija par programmu Savai skolai” izglītības iestāžu pārstāvjiem:
Mājaslapa: www.savaiskolai.lv
Informatīvais tālrunis: 678 98 630 (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00)
Informatīvais e-pasts: info@savaiskolai.lv

Papildu informācija medijiem:
Jānis Beseris

„Maxima Latvija” Komunikācijas vadītājs
Tālr. 29666603
e-pasts: janis.beseris@maxima.lv
www.maxima.lv

Pēdējās izmaiņas: 27.01.2016.