AS “Latvenergo” aicina valsts atbalstam elektroenerģijas norēķiniem pieteikties I grupas invalīdus, kā arī ģimenes, kuru aprūpē ir bērns invalīds

19.01.2016.

Valsts atbalsta programmas ietvaros 2016.gadā  I grupas invalīdi, kā arī ģimenes, kuru aprūpē ir bērns invalīds, katru mēnesi var saņemt atbalstu pirmajām simts patērētajām kilovatstundām.  Ģimenēm, kuras aprūpē ir bērns invalīds, kā arī 1.grupas invalīdiem atbalstam jāpiesakās elektrum.lv vai Latvenergo klientu apkalpošanas centros Elektrum.

Lai atbalstu saņemtu par janvārī patērēto elektroenerģiju, AS “Latvenergo” aicina tam pieteikties jau janvārī.

Pieteikšanās atbalstam ir vienkārša – autorizējoties ar internetbanku un aizpildot pieteikumu portālā elektrum.lv. Atbalsta pieteikumu invalīda vietā var veikt arī viņa radinieki vai asistenti. Vairāk informācijas klienti var iegūt arī zvanot uz bezmaksas klientu servisa tālruni – 80 200 400. 

Svarīgi, ka valsts  atbalstu var  attiecināt uz jebkuru Latvenergo līgumu. Atbalstu var saņemt arī tad, ja atbalsta saņēmējs dzīvo īrētā īpašumā vai par elektroenerģiju norēķinās ar apsaimniekotāju. Šajā gadījumā klientam ir jānorāda Latvenergo līguma numurs, uz kuru atbalstu nepieciešams attiecināt. 

Valsts atbalsta programmas ietvaros 2016.gadā atbalstu elektrības norēķiniem  var saņemt arī daudzbērnu ģimenes, t. i. ģimenes, kurās aug 3 un vairāk bērni līdz 24 gadu vecumam, ja bērni mācās. Katru mēnesi par pirmajām 300 izlietotajām kilovatstundām tās varēs norēķināties par zemāku cenu. Savukārt maznodrošinātas un trūcīgas mājsaimniecības, I grupas invalīdi, kā arī ģimenes, kuru aprūpē ir bērns invalīds, katru mēnesi var saņemt atbalstu pirmajām simts patērētajām kilovatstundām. 

Ivita Bidere
AS „Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.