26. janvārī tikšanās – Mājražotāju un amatnieku stends Preiļos

26.01.2016.

Sadarbojoties LLKC Preiļu nodaļai, Preiļu novada domei, Preiļu novada uzņēmējdarbības centram, uzņēmējiem Ingunai un Aigaram Zīmeļiem, un mājražotājiem, lauku saimniekiem un amatniekiem no Preiļu, Vārkavas, Līvānu, Aglonas un Riebiņu novadiem, pērnā gada nogalē Preiļu iedzīvotājus un viesus pirmssvētku un svētku laikā t/c Oga priecēja bagātīgs un gana krāšņs stends ar vietējiem pārtikas un amatniecības izstrādājumiem.

Stends aktīvi darbojās tikai 11 dienas, bet šajā laika posmā varēja redzēt , ka vietējā prece ir cieņā un pircēji labprāt to iegādājas. Stendā piedalījās 23 uzņēmēji, kuri attīstījuši savu mazo un unikālo biznesu, piedāvājot bez „e” vielām tīru pārtiku un oriģinālus amatniecības izstrādājumus.

Paši stenda dalībnieki ir gandarīti, precei rasts noiets, ir vēlme ražot vēl.

Tādēļ šobrīd turpinās sarunas ar mājražotājiem, lauku saimniekiem un amatniekiem par tālākas sadarbības attīstību, izveidojot ilgtspējīgu tirdzniecības vietu Preiļos, kas sekmētu mazā biznesa attīstību gan Preiļu pilsētā, gan Preiļu un apkārtējos novados.

Aicinām visus uzņēmīgos cilvēkus, kuri jau ražo un tos, kuri vēlas savu hobiju pārvērst mazā biznesā uz tikšanos šī gada 26. janvārī pulksten 13.00 Preiļu novada uzņēmējdarbības centrā, Kooperatīva ielā 6 (3. stāvā).

Neskaidrību gadījumā zvanīt pa tālruni 26636243 Inetai. 

Pēdējās izmaiņas: 26.01.2016.