Amatniekiem un mājražotājiem par piedalīšanos tūrisma izstādē – gadatirgū “Balttour 2016”

05.02.2016.

No 5. līdz 7. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 23. starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus „Balttour 2016”. Tā ir plašākā un nozīmīgākā tūrisma izstāde Baltijā, kas ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu reģionā un rada svētku sajūtu gan nozares profesionāļiem, gan ceļotgribētājiem. „Balttour 2016” vienuviet varēs apskatīt vairāk kā 470 stendus, kuros savus piedāvājumus prezentēs ap 850 tūrisma uzņēmumu no 40 pasaules valstīm. Trīs dienas Ķīpsalā apmeklētājiem būs iespēja iepazīt jaunus maršrutus un ceļojumu galamērķus, līksmot par pasaules kultūru dažādību, iegādāties ceļojumus un baudīt Latvijas reģionu viesmīlību!

Preiļu un Riebiņu novada TIC informē, ka amatnieki un mājražotāji aicināti piedalīties šajā izstādē un tirgot savu produkciju, pašiem iegādājoties vietu mājražotāju sektorā. Organizatori (BT1)  piedāvā darba vietu (galds (2,40x60cm) + krēsls). Šāda darba vieta uz izstādes laiku izmaksā 140 EUR + PVN. Tāpat BT1 jāsamaksā 30 EUR ķīlas nauda par galdautu, bet šo naudu viņi vēlāk atgriež. Taču BT1 atzīmē, ka amatniekiem ir iespēja kooperēties un šīs darba vietas iegādāties kopā, sadalot vai nu platību, vai arī laiku. Mājražotājiem un amatniekiem ir pašiem jāsakontaktējas ar organizatoriem BT1 (raimonds.borskis@balttour.lv).

Priecāsimies, ja informēsiet mūs par savu dalību vai nepiedalīšanos izstādē. Savus izdales materiālus līdz 3. februārim varat iesniegt arī mums, tūrisma informācijas centram, savā stendā labprāt Jūs reklamēsim!

Iveta Šņepste,
Preiļu un Riebiņu novada TIC pārstāve

Pēdējās izmaiņas: 05.02.2016.