Laukutīkls jaunumi

14.01.2016.

Vai dārzs gatavs ziemai

Pēdējos gados pēc laika apstākļiem īsta ziema parasti iestājās pēc Jaunā gada. Ja skatāmies no dārza viedokļa, tas notiek tad, kad gaisa temperatūra kā dienā, tā naktī noslīd stabili zem nulles….

Mājražotāju tirdziņš pie LLKC – iepaticies visiem

Sabiedrībā tik ļoti populārā mājražotāju produkcija lielā mērā top, pateicoties arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra speciālistu sniegtajiem padomiem. Tādēļ tikai likumsakarīga mums šķita šīs sadarbības paplašināšana, veidojot kopīgus tirdziņus pie mūsu nama Ozolniekos….

Apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietotāju apliecības iegūšanai

LLKC Ozolniekos februārī tiks rīkotas apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem apliecības iegūšanai….

Apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietotāju apliecības iegūšanai Ozolniekos

LLKC Ozolniekos februārī tiks rīkotas apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem apliecības iegūšanai….

Lauksaimniecībā ienākumu kritums par 4,3%

ES statistikas biroja EUROSTAT provizoriskās aplēses par lauksaimniecības ieņēmumiem 2015. gadā salīdzinājumā ar 2014. gadu rāda, ka pērn reālie ieņēmumi no lauksaimniecības samazinājušies par 6%, bet ieņēmumi uz vienu nozarē strādājošo – par 4,3%….

Stājies spēkā ES un Ukrainas brīvās tirdzniecības līgums

No 2016. gada 1. janvāra stājies spēkā ES un Ukrainas Padziļinātas un visaptverošas brīvās tirdzniecības zonas līgums (Deep and Comprehensive Free Trade Area – DCFTA), kas atvieglos sadarbību starp ES un Ukrainas uzņēmumiem. …

Atbalsts cūkgaļas privātajai uzglabāšanai

Lai stabilizētu situāciju ES cūkgaļas tirgū, kur Krievijas tirgus aizvēršanas dēļ ievērojami samazinājušās cenas, no 4. janvāra Eiropas Komisija iedarbinājusi atbalstu cūkgaļas privātajai uzglabāšanai….

EK piena tirgus prognozes

EK decembra ziņojumā aplūkotas vairākas nākamās desmitgades perespektīvas dažādos lauksaimniecības preču tirgos, kas balstītas uz makroekonomiskajiem pieņēmumiem….

Lauku Lapa Nr. 1 (130)

Pēdējās izmaiņas: 14.01.2016.