27. janvārī pirmā tikšanās Preiļu novada Jauniešu centra “ČETRI” jauniešu domes izveidē – piedalies!

27.01.2016.

Preiļu novada Jauniešu centrs “ČETRI” 27.janvārī plkst. 18:00 organizē pirmo tikšanos un aicina novada jauniešus iesaistīties Jauniešu centra “ČETRI” JAUNIEŠU DOMES IZVEIDĒ.

Lai sekmētu jauniešu līdzdalību, motivāciju, jaunradi, apmācības un citas jauniešu aktivitātes, ir svarīgi regulāri nākt visiem kopā, dalīties viedokļos, izteikt savas un dzirdēt citu domas – tādēļ tiek organizēta šī tikšanās.

Darbošanās jauniešu domē būtu iespēja ne tikai organizēt sev pašiem interesantus un aizraujošus pasākumus un aktivitātes, bet arī iespēja iesaistīties un līdzdarboties Preiļu novada jauniešu dzīves attīstībā un iespēju paplašināšanā.

Jaunieši nav mūsu sabiedrības nākotne, jaunieši ir šodiena! Jaunieši ir aktīvākā, enerģiskākā un zinātkārākā sabiedrības daļa, tādēļ aicinu ikvienu Preiļu novada jaunieti piedalīties un pārvērst savu enerģiju pozitīvos rezultātos.

Jauniešu domes izveidē īpaši aicināti piedalīties skolēnu pašpārvalžu un jauniešu iniciatīvu grupu jaunieši, kā arī jebkurš aktīvs un darboties gribošs Preiļu novada jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Tikšanās notiks 2016.gada 27.janvārī (trešdiena) plkst. 18:00 Jauniešu centrā “ČETRI”, Kārsavas ielā 4, Preiļos.

Uz tikšanos @jcentrs4 !

Jauniešu centra “ČETRI”
vadītāja Santa Ancāne
29327010
santa.ancane@preili.lv


Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.