Biznesa seminārs Rīgas tūrisma un radošo industriju tehnikuma Preiļu filiālē

07.12.2015.

Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs jau trešo gadu rīko “LUC biznesa mēnesi”, kura moto– Īsteno savu sapni par biznesu.

Arī  šogad, laikā no 30.novembra līdz 10.decembrim, šādi semināri noritēja 11  Latgales reģiona skolās.

Preiļu novadā šī gada 7.decembrī uz semināru tika aicināti Rīgas tūrisma un radošo industriju tehnikuma Preiļu filiāles audzēkņi un viņu pedagogi.

Semināra laikā Latgales uzņēmējdarbības centra speciālisti jauniešus informēja par biznesa uzsākšanu, par finansējuma pieejamību, par to, kā hobiju pārvērst  biznesā un par to, kas ir primārais- nauda vai ideja…

Pasākumā ar sava biznesa uzsākšanas stāstu dalījās arī Preiļu novada uzņēmēji- SIA Be un Be  pārstāvis Juris Želvis un IK VIMO pārstāve Inese Martinkus.

Stāsti jauniešus aizrāva un tika uzdoti ļoti daudz jautājumu. Bet darba gaitā, ģenerējot savas idejas, jaunieši prezentēja ideju par kaķu viesnīcu, kūku cepšanu un mežu stādīšanu.

Latgales reģiona noslēguma pasākums Rēzeknē notiks 17.decembrī, kurā tradicionāli tiks aicināti aktīvākie jaunieši no katras norises vietas, lai vienkopus paplašinātu savas zināšanas ne tikai ar uzņēmējdarbību saistošām tēmām, bet arī klātienē iepazītu SIA RSEZ VEREMS uzņēmumu un Rēzeknes augstskolu.

LUC komercdarbības konsultante Ineta Liepniece

Pēdējās izmaiņas: 07.12.2015.