Preiļu novada “Ziemassvētku ieskaņas”' kausa izcīņas spēļu programma

19.12.2015.

Preiļu novada “Ziemassvētku ieskaņas”‘ kausa izcīņas sievietēm S35+ spēļu programma:

“A” apakšgrupa                                                        “B” apakšgrupa
1. Saulkrasti                                                             1. Litene
2. Preiļi                                                                    2. Daugavpils
3. Jēkabpils                                                              3. Malta

Plkst. 10.00    Daugavpils     –     Malta
Plkst. 10.40    Preiļi             –     Jēkabpils
Plkst. 11.20    Daugavpils     –     Litene
Plkst. 12.00    Preiļi             –     Saulkrasti
Plkst. 12.40    Malta            –     Litene
Plkst. 13.20    Jēkabpils       –     Saulkrasti
Plkst. 14.00    A2                –      B3

            A3                –      B2
            Spēle par 5. – 6. vietu
            A1                –      A3 – B2 spēles uzvarētājs
            B1                –      A2 – B3 spēles uzvarētājs
             Spēle par III vietu
             Spēle par  I  vietu

Spēles notiek Preiļu novada BJSS sporta zālē.

Preiļu novada “Ziemassvētku ieskaņas” kausa izcīņas vīriešiem V40+ spēļu grafiks:

 “A” apakšgrupa                                                “B” apakšgrupa
1. Saulkrasti                                                   1. Krāslava
2. Latvijas Mežsaimnieks                                    2. Deputāts un draugi
3. Preļi                                                           3. Litene
4. Nereta                                                        4. Lubāna
5. Malta

Preiļu 1.p-skolas sporta zāle                           Preiļu Valsts ģimnāzijas sporta zāle

Plkst. 10.00   LMS             –         Malta                     Krāslava      –      Lubāna
Plkst. 10.40   Preiļi            –          Nereta                   Deputāts un draugi  –  Litene
Plkst. 11.20   LMS             –         Saulkrasti                Lubāna       –       Litene
                 Malta           –          Preiļi                      Krāslava      –      Deputāts un draugi
                 Nereta          –          Saulkrasti              Deputāts un draugi – Lubāna
                 LMS             –          Preiļi                     Litene           –      Krāslava
                 Malta           –           Saulkrasti               17.00    spēle par 7. – 8. vietu
                Nereta          –           LMS                       18.00   spēle par 5. – 6. vietu
                Preiļi            –           Saulkrasti
                Nereta           –          Malta
                     A2      –       B3
                     A3      –       B2
                     A1      –       B2 – A3 spēles uzvarētājs
                     B1      –       A2 – B3 spēles uzvarētājs
              Spēle par  III  vietu
              Spēle par  I   vietu

Pēdējās izmaiņas: 19.12.2015.