IVO HARITONOVS konkursa „SUPERPUIKA 2016” finālists! Apsveicam!

03.12.2015.

2015. gada 3. decembrī Rīgā Tehniskās jaunrades namā „Annas 2” norisinājās konkursa „SUPERPUIKA 2016” 2.kārta, kurā piedalījās arī četri puikas no Preiļu 1.pamatskolas.

Kopā konkursa 2.kārtai bija kvalificējušies 30 dalībnieki no visas Latvijas. Zēniem bija jāpierāda sevi četros uzdevumos – fiziskajā trasē, amatniecībā, foto snaiperu disciplīnā, kā arī radošajā uzdevumā.  

Izvērtējot katra dalībnieka individuālo sniegumu, iespēju piedalīties finālā izcīnīja 10 dalībnieki, kas kopvērtējumā saņēma punktu skaitu no 31 līdz 24 (ieskaitot). Viņi 2016.gada pavasarī sacentīsies par titulu „Superpuika 2016”.

Patīkami, ka starp finālistiem ir arī Preiļu 1.pamatskolas 6a.klases skolēns IVO HARITONOVS: “Esmu ļoti priecīgs, ka tiku lielajā finālā. Visus uzdevumus 2.kārtā veicu ar prieku. Man arī labi veicās. Novēlu, lai arī turpmāk puiši piedalās šādos konkursos un tiek līdz lielajam finālam. Un vislielākais paldies jāsaka skolotājam Uldim Čerpakovskim”.

Arī skolotājam Uldim Čerpakovskim ir liels gandarījums par visiem četriem Preiļu supeirpuikām – Rūdolfu Pastaru, Raivo Liniņu, Ivo Haritonovu un Ēriku Miezīti: “Jau tikt otrajā kārtā bija nozīmīgs rezultāts mums visiem. Puikas cīnījās godam. Kuram varbūt vairāk paveicās, kuram varbūt mazāk. Vislielākais prieks ir par Ivo. Ivo šī konkursa gaisotni izbaudīja jau pagājušajā gadā, kad līdz finālam pietrūka vien nieka viena punkta. Līdz ar to tas konkursu padara interesantāku. Paldies puikām par centību un darba sparu, sportisko izturību un atraktivitāti. Esmu gandarīts par sava audzēkņa lielisko sniegumu.”

Konkurss “Superpuika” ir ikgadējs, tradicionāls Latvijas notikums, kas pulcē apķērīgus un azartiskus 11 – 12 gadus vecus pusaudžus no visas Latvijas un kas atgādina sabiedrībai par tām jaunās paaudzes vērtībām un kvalitātēm, kas palīdzēs zēniem ikdienas sarežģīto situāciju risināšanā, profesionālajā un personīgajā izaugsmē. Šogad konkurss “Superpuika” svin savu 25 gadu jubileju.

Preiļu novada bērnu un jauniešu centrs tradicionāli atbalsta šo Latvijas mērogā unikālo konkursu un arī šogad organizēja braucienu uz konkursa “Superpuika 2016” 1. un 2.kārtu.

Preiļu novada bērnu un jauniešu centra
direktore Aija Caune

Pēdējās izmaiņas: 03.12.2015.