Valsts un Pašvaldības policijas darbiniekus sveic profesionālajos svētkos

03.12.2015.

3. decembrī Preiļu novadā profesionālajos svētkos tika godināti Valsts policijas un Pašvaldības policijas darbinieki. Dienas pirmajā pusē domes priekšsēdētāja Maruta Plivda sveica Preiļu novada Pašvaldības policijas priekšnieku Rihardu Romanovski un policijas inspektorus – Oskaru Rinču,  Māri Andersonu, Edgaru Pastaru un Gunāru Smagaru. 

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirkņa telpās norisinājās Policijas dienai veltīts pasākums. Svinīgajā pasākumā pašvaldību pārstāvēja Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda un Preiļu novada Pašvaldības policijas priekšnieks Rihards Romanovskis. Pašvaldības vadītāja profesionālajos svētkos uzrunāja un sveica Valsts policijas darbiniekus.

Par nozīmīgu ieguldījumu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā Maruta Plivda  pasniedza Preiļu novada domes Pateicības trim Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirkņa darbiniekiem – Kārtības policijas nodaļas inspektoram Mārim Melderam, Kārtības policijas nodaļas inspektorei Anitai Opolai un Satiksmes uzraudzības rotas vecākajai inspektorei Jeļenai Kozerei.

Savā uzrunā Maruta Plivda apliecināja, ka godprātīgi un profesionāli policijas darbinieki ir uzticams balsts, lai ikviens mūsu valstī varētu justies drošs un pasargāts. Domes priekšsēdētāja pateicās policijas darbiniekiem par apzinīgu savu dienesta pienākumu veikšanu un novēlēja izturību un ticību saviem spēkiem rūpēs par mūsu valsts un cilvēku drošību,  aizsargājot sabiedrības un valsts intereses.

Dienu iepriekš – 2. decembrī – Maruta Plivda piedalījās Policijas dienas svinīgajā pasākumā Krāslavā, kur Valsts policijas Latgales reģiona nodaļas rīkotajā pasākumā tika sveikti arī Preiļu iecirkņa darbinieki – Kārtības policijas nodaļas inspektors Jānis Lozda un Satiksmes uzraudzības rotas jaunākais inspektors Kristaps Upenieks.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.