Preiļu novada pašvaldība aicina Preiļu novada uzņēmējus pieteikt savu dalību pieredzes braucienam uz Berlīnes «Zaļo nedēļu»

15.01.2016.

Preiļu novada pašvaldība aicina Preiļu novada uzņēmējus pieteikt savu dalību pieredzes braucienam uz Berlīnes «Zaļo nedēļu», kas  ir viena no lielākajām pārtikas izstādēm-gadatirgiem Vācijā.

Izstāde  2016. gadā notiks no 15. janvāra līdz 24. janvārim.

Nacionālajos stendos būs iespēja iepazīties ar daudzu pasaules valstu īpašajiem pārtikas produktiem, tradīcijām un kultūru.

Izstādes mērķauditorija – patērētāji no Eiropas Savienības, pārtikas preču vairumtirgotāji un mazumtirgotāji, lauksaimniecības produktu importētāji, lauksaimniecības politikas un administrēšanas eksperti.

Dalībniekiem no Preiļu novada tiek nodrošināts bezmaksas transports maršrutā: Preiļi – Berlīne – Preiļi, izstādes dalībniekiem pašiem būs jāapmaksā naktsmītnes (sākot no 20,00 EUR diennaktī), ēdināšana un ieejas maksa izstādē (vienas dienas ieejas karte – 14,00 EUR).

Izbraukšana tiek plānota 15. janvāra rītā un atgriešanās 18.janvāra vakarā, izstādes apmeklējums tiek plānots 16. un 17. janvārī.

Aicinu interesentiem pieteikties laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 26626243 Inetai Liepniecei līdz šī gada 22. decembrim.

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.