Preiļos norisinājās sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

20.11.2015.

20. novembrī Preiļos tika aizvadītas 2015. gada rudens Preiļu novada sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Jau ikgadēji tās tiek rīkotas ar mērķi rast iespēju cilvēkiem ar īpašām vajadzībām pilnveidot savu meistarību galda spēlēs, nodrošinot iespēju saturīgai laika pavadīšanai.

Preiļu novada Invalīdu biedrības priekšsēdētāja Ināra Bogdanova pavēstīja, ka sporta spēlēs pulcējās 26 dalībnieki no Preiļiem, Daugavpils un Krāslavas un neatkarīgi no vecuma un dzimuma sacentās četros sporta veidos – novusā, šahā, dambretē un dartā.   

Novusa spēlē par laureātu kļuva Ināra Buldure  no Daugavpils, otro labāko rezultātu uzrādīja preilietis Aleksandrs Fedotovs, trešais – Vjačeslavs Lukaševičs (Krāslava). Šahā par labāko rezultātu tika godināts Artis Utināns no Preiļiem, aiz viņa Viktors Savickis (Krāslava) un trešajā pozīcijā Vjačeslavs Lukaševičs (Krāslava). Dambretē līderis – preilietis Artis Utināns, otrā vieta Vjačeslavam Lukaševičam (Krāslava) un trešā vieta Elzai Piskunovai (Preiļi). Darta spēlē pirmā vieta Mārim Miglānam no Preiļiem, otrs labākais rezultāts Inārai Buldurei no Daugavpils, trešā vieta Ivanam Leitānam (Preiļi).

Godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem, medaļām un piemiņas veltēm no Preiļu novada pašvaldības. Par veiksmīgu sacensību norisi, ieguldīto darbu un  sadarbību Ināra Bogdanova pateicas Preiļu novada sporta pasākumu organizētājam Leonīdam Valdonim.

Jolanta Upeniece,
Preiļu novada domes mājas lapas satura redaktore

Pēdējās izmaiņas: 20.11.2015.