Preilieši atgriezušies ar medaļām no kārtējā džudo turnīra

28.11.2015.

28. novembrī Rīgā, Ziemeļvalstu ģimnāzijas sporta zālē, norisinājās vērienīgs džudo turnīrs – Dinamo LAT – Budoshop.lv kauss. Turnīra dalībnieki pārstāvēja ne tikai Latviju, bet arī visas mūsu kaimiņu valstis – Baltkrieviju, Krieviju, Lietuvu un Igauniju.

Preiļu džudo treneris Aleksejs Sapegins atzina, ka jaunie Preiļu sportisti rādīja pašu labāko, kas bija apgūts treniņos un izmēģināja savus spēkus starptautiskās sacensībās. Kopumā preilieši mājās atgriezās ar labiem rezultātiem. Andrejs Gžibovskis un Oskars Pokšāns sacensībās izcīnīja 3. vietu savās vecuma grupās, Iļja Volkovs un Dāvids Verze ierindojās 5. vietā. 

Sacensības organizēja sporta klubs “Dinamo LAT”. Turnīra dalībnieku sastāvā bija A, B un C grupu svaru kategoriju sportisti – zēni, dzimuši 2004. gadā un jaunāki. Sacensību mērķis – popularizēt bērnu džudo Latvijā, veicināt bērnu aktīvu dzīvesveidu un sadarbību starp džudo klubiem valstī un ārpus tās.

Šobrīd Preiļu džudo kluba pārstāvji gatavojas nākamajam turnīram, kas norisināsies 19. decembrī Alūksnē un kurā parasti tiek pārstāvētas daudzas valstis.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.