Aizvadīts novada čempionāts volejbolā

28.11.2015.

Ar spraigām cīņām Preiļu novada BJSS sporta zālē aizvadītajā sestdienā aizritēja novada čempionāts volejbolā.

Necerēti kupls komandu skaits – astoņas iesaistījās cīņā, lai noskaidrotu meistarīgākos un savā īpašumā paturētu gan kausu, gan novada čempionu titulu. Nekavēšos, lai sīki atreferētu spēļu gaitu, jo tie, kurus tas patiesi interesēja, spēles vēroja klātienē.

Spraigas spēles jau sākās apakšgrupās, kur četras komandas noskaidroja, kura no kādas pozīcijas iesaistīsies turpmākās cīņās. Apakšgrupu ceturto vietu ieguvēji no tālākām cīņām izstājās – šoreiz tās bija Eži un Preiļu VĢ-2 komandas. Uzvarētāji – Skolotāji un Veterāni automātiski nonāca pusfinālā. Otro un trešo vietu ieguvēji vēl savstarpēji skaidroja attiecības par iekļūšanu pusfinālā, kur atsijājās Preiļu siers un Preiļu VĢ-1 komandas. Pusfinālcīņas izvērtās gana spraigas. Skolotājiem knapi izdevās salauzt Saunas pretestību, bet Veterāniem ne mazākas pūles prasīja Policijas barjeras pārvarēšana. Cīņa par bronzas godalgām arī skatītājiem neļāva atslābt – sīvā spēkošanās starp Saunu un Policiju noslēdzās ar pirmo pārsvaru (Māris Zalāns, Ronalds Vucāns, Ivars Bogotais, Sergejs Maruševskis, Artūrs Livmans, Jānis Anspoks). Iespējams daudzi bija gaidījuši sīvāku spēkošanos čempionāta uzvarētājkomandas noskaidrošanai. Veterāni (Andris Pastars, Ainārs Bernāns, Ivans Daņilovs, Kārlis Vilcāns, Ainārs Kalvāns, Juris Pastars, Juris Astičs, Ruslans Daņilovs) diezgan pārliecinoši turēja vadības grožus un Skolotājiem (Ilmārs Madelāns, Mārtīņš Civkors, Ainārs Rumaks, Inta Rumaka, Feoktists Pušņakovs, Aldis Adamovičs) nekas cits neatlika kā samierināties ar sudraba godalgām.

Paldies komandu pārstāvjiem, kuri uzņēmās komandas kopā pulcēšanas rūpes – sevišķi Voldemāram Meluškānam un Aldim Upeniekam, kā arī tiesnešiem Laurai Mežinskai un Artim Upeniekam, kuri nepaguruši dienas garumā veica savus pienākumus. Gribas izteikt cerību, ka nākošgad tiksimies tikpat kuplā pulkā vai arī kuplākā, bet tagad savus atbalstītājus gaidīs mūsu veterāni, kuri gana startējuši svešos novados – nu tagad atrādīsies pašmāju publikai 19. decembrī “Ziemassvētku ieskaņu” kausu izcīņā.


Leonīds Valdonis,
sacensību galvenais tiesnesis

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.