Preiļu galda tenisisti čempionātos apliecina savu meistarību

03.11.2015.

3. oktobrī, pēc aizvadītiem četriem sabraukumiem, Rēzeknes novada Dricānu sporta zālē noslēdzās Latgales 2015. gada atklātais komandu čempionāts galda tenisā. Preiļu novada galda tenisa menedžeris Voldemārs Limans pastāstīja, ka kopvērtējumā astoņu komandu konkurencē sīvā cīņā Preiļu novada komanda finālā pārspēja tik pat spēcīgo rēzekniešu vīru sastāvu “Rebirs sports” un izcīnīja čempionāta godalgoto 1. vietu. Preiļu komandai uzvaru izcīnīja – Emīls Lutinskis, Ainārs Mūrnieks, Voldemārs Limans, Viktors Martinovs, Igors Zenovjevs un Oļegs Burjakovs.

Jāatzīmē, ka novembra sākumā Preiļu galda tenisa spēles talants Emīls Lutinskis izcīnīja vēl vienu pārliecinošu uzvaru Latvijas 2015. gada junioru meistarsacīkstēs galda tenisā, kļūstot par labāko gan individuāli, gan dubultspēlē ar Aleksandru Maskaļonoku.

Apsveicam sportistus ar sasniegumiem un vēlam veiksmi un izturību arī nākamajos mačos!