Zināmi Preiļu novada atklātā individuālā čempionāta galda tenisā laureāti

07.11.2015.

7. novembrī noslēdzās Preiļu novada 2015. gada atklātais individuālais čempionāts galda tenisā, kurš ik gadu tiek rīkots ar mērķi popularizēt galda tenisu un dot iespēju Preiļu novada galda tenisistiem sacensties ar citu Latvijas novadu, pilsētu un ārvalstu sportistiem. Čempionāts aizsākās septembra mēnesī un turnīra trīs kārtas kopā pulcēja vairāk kā 60 galda tenisa lietpratējus no Rīgas, Mazsalacas, Alojas, Cēsīm, Jēkabpils, Aizkraukles, Rēzeknes, Daugavpils, Krāslavas, Līvāniem, Preiļiem un kaimiņu zemes Lietuvas.

Sacensību galvenais tiesnesis Voldemārs Limans pastāstīja, ka kopvērtējumā uzvaru izcīnīja daugavpilietis Aleksandrs Maskaļonoks, aiz sevis atstājot Jāni Svīķi no Mazsalacas un jēkabpilieti Uldi Dzirkali.

Tradicionāli uzvarētāju kausus saņēma arī šī sporta veida veterāni pa vecuma grupām. Visjaunākajā veterānu vecuma grupā (40+) uzvarēja Jurijs Šmagra no Daugavpils. Otrajā vietā – Jurijs Boiko (Rīga), trešajā pozīcijā – Arunas Petrusķavičus no Lietuvas.

Grupā 50 un vecāki par labāko tika saukts Anrijs Bergs no Rīgas, aiz viņa attiecīgi jēkabpilietis  Andris Krūmiņš un rēzeknietis Bruno Losāns.

Grupā 60+ uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa preilietis Voldemārs Limans, otro vietu ieguva Guntis Šēnhofs (Rīga), trešo vietu izcīnīja Andrejs Rešetņikovs (Rēzekne).

Čempiona tituli tika izcīnīti arī sieviešu konkurencē, kur spēkiem mērojās vien sešas daiļā dzimuma pārstāves. Pirmo vietu ieguva Daina Ročāne (Cēsis), otrajā pozīcijā ierindojās rēzekniete Liāna Zeltiņa, bet godalgotā trešā vieta izcīnīta Preiļu galda tenisistei Diānai Afanasjevai.