Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2015

28.10.2015.

Šī gada rudenī Latgales plānošanas reģiona (LPR) Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) ar LPR Attīstības padomes atbalstu organizē konkursu ’’Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2015’’. Konkursa mērķis ir apzināt un godināt Latgales plānošanas reģiona uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību Latgales reģionā. Konkurss arī veicinās Latgales plānošanas reģiona uzņēmēju atpazīstamību, plašsaziņas līdzekļos popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus Latgalē.

Konkurss paredz godināt uzņēmumus 5 nominācijās – Lielākais nodokļu maksātājs, Lielākais darba devējs, Sociāli atbildīgs uzņēmums, Gada lauksaimnieks un Gada jaunais komersants.

Tiesības izvirzīt pretendentus konkursam “Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2015” ir jebkuram iedzīvotājam, organizācijai, uzņēmuma kolektīvam, komersantam, biedrībai, iestādei un pašvaldībai.

“Šis konkurss dod mums – pašvaldībām, reģionam labāk iepazīt savus uzņēmējus, īpaši tādās nominācijās kā Sociāli atbildīgs uzņēmumsGada jaunais komersants. Daudzreiz esmu dzirdējusi atsauksmes par darba devējiem, kas saviem darbiniekiem nodrošina ne tikai atbilstošu atalgojumu, bet sniedz arī papildus atbalstu ārpus darba attiecībām – tās ir rūpes par cilvēku veselību, atbalsts izglītības iestādēm, nodarbināto kvalifikācijas celšana, kopēji atpūtas pasākumi – daudz vairāk, kā to prasa darba likumdošana. Ļoti gaidām šo uzņēmumu pieteikumus konkursam un centīsimies no savas puses turpmāk arī atbalstīt.”, norāda LPR Attīstības padomes un Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele.

Konkurss norisinās jau otro gadu un 2014.gadā konkursa uzvarētāji tika izvēlēti no 30 pieteikto pretendentu skaita. Apbalvošana notika Latvijas valsts svētku dienā 18.novembrī Rēzeknes pilsētā – Latgales vēstniecībā GORS svētku pasākuma laikā.

Šogad izsludinātā konkursa nolikums ir papildināts ar noteikumu punktu, kas liedz 2014.gada uzvarētājiem pieteikt savu dalību tajā pašā konkursa nominācijā.

Konkursa nolikums un pieteikšanās anketas ir skatāmas un lejuplādējamas Latgales reģiona portālā www.latgale.lv, kā arī reģiona pašvaldību mājas lapās. Aizpildītas anketas līdz 30.10.2015 ir jānogādā  Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrā  Daugavpilī, Saules ielā 15 (LV-5401) personīgi, pa pastu vai sūtot elektroniski uz e- pasta adresi luc@latgale.lv.

  Ziņu sagatavoja:

Andris Kucins

Latgales plānošanas reģiona

LUC komercdarbības konsultants

Pēdējās izmaiņas: 28.10.2015.