Aicinām Latgales jauniešus piedalīties projektā „SUTKA NON-STOP”

31.10.2015.

JCI Latgale sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi un Latgales plānošanas reģionu aicina aktīvus Latgales jauniešus vecumā no 18 gadiem piedalīties projektā „SUTKA NON-STOP”, kas norisināsies no 2015. gada 31. oktobra plkst. 09:30 līdz 1. novembra plkst. 10:00 viesnīcā „Park Hotel Latgola” – nepārtraukti 24 stundu garumā! 

Tā mērķis ir 24 stundu laikā radīt 11 idejas, kas veicinātu tūrisma attīstību Daugavpilī. Par galveno naudas balvu būs iespēja cīnīties 33 dalībniekiem, kas tiks sadalīti 11 komandās. 

24 stundu laikā dalībniekiem tiks sniegtas nepieciešamās praktiskās zināšanas uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, piesaistot vietējos un Latvijas uzņēmējus. Jauniešiem būs iespēja iepazīties labāk ar Daugavpili un tās uzņēmumiem, iesaistoties uzņēmējdarbības orientēšanās spēlē, kā arī attīstīt savas līdera un prezentēšanas prasmes. 

Projekta aktivitātes: uzņēmējdarbības praktiskie semināri, iepazīšanās aktivitātes, orientēšanās pilsētā, komandu un kontrolpunktu prezentācijas, team building aktivitāte „Čaika” u.c. Diennakts laikā 33 projekta dalībnieki izstrādās ideju, prezentēs to, tiksies ar mentoriem, kas ieteiks, kā varētu uzlabot viņu ideju, uzzinās, kā labāk prezentēt savu ideju investoriem, gatavosies prezentācijai un prezentēs savu 24 h veikumu Daugavpils pilsētas domes, mediju pārstāvjiem, kā arī pārējiem dalībniekiem, cīnoties par galveno balvu savas idejas īstenošanai dzīvē. 

Nepaliec malā un līdz šī gada 20. oktobra plkst. 12:00 piesakies projektam „SUTKA NON-STOP”, aizpildot pieteikuma anketu šeit http://ej.uz/sutka-non-stop. Dalības maksa ir 10,00 EUR, lai nosegtu dalībnieku ēdināšanu 24 h laikā. 

Informācija par projektu „SUTKA NON-STOP” ir pieejama sociālajā tīklā Facebook šeit: https://www.facebook.com/events/429180083922468/. Savus jautājumus projekta organizatoriem vari sūtīt uz e-pasta adresi: jci.latgale@gmail.com.

Projektu atbalsta: viesnīca „Park Hotel Latgola”, Daugavpils skrošu rūpnīca, SIA „Elitera”, skaistumkopšanas salons „Katrin”, SIA „Defia”, SIA „Veloelms”, skaistumkopšanas salons “La Mademoiselle”, SIA „MTI Serviss”, „Latgales alus”, kafejnīca „Luna”, viesu māja „Duets”, Zumba fitness un „Red Bull”! 

Informācijai:

Daina Kriviņa

Projekta „SUTKA NON-STOP” vadītāja

29354884

daina.krivina@gmail.com

 

Par JCI Latvia

JCI (Junior Chamber International) ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kas darbojas vairāk nekā 100 valstīs, apvienojot vairāk nekā 200 000 aktīvu biedru vecumā no 18 līdz 40 gadiem. JCI Latvia ir šīs biedrības pārstāvniecība Latvijā. Organizācijas misija ir nodrošināt attīstības iespējas, kas iedvesmo jaunus cilvēkus radīt pozitīvas pārmaiņas. Pašreiz JCI Latvia apvienojušās sešas nodaļas, no kurām trīs atrodas Rīgā un pa vienai Jelgavā, Liepājā un Daugavpilī. JCI Latgale ir jaunākā šīs organizācijas nodaļa Latvijā, kas ir izveidota 2013. gada februārī, un, lai gan darbojas Daugavpilī, kopā pulcina aktīvus Latgales reģiona iedzīvotājus, pārstāvot kā esošos, tā topošos uzņēmējus, rosinot pozitīvas pārmaiņas Latgalē. 

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.