Pagarināts darbu iesniegšanas termiņš konkursam „Izstāsti man savu pasaules stāstu”

08.10.2015.

Latvijas Republikas Ārlietu ministrija un biedrība Latvijas Platforma attīstības sadarbībai pagarina radošo darbu iesniegšanas termiņu konkursam „Izstāsti man savu pasaules stāstu” līdz 30. oktobrim.

Konkurss aicina ikvienu jaunieti vecumā no 15 – 32 gadiem veltīt lielāku uzmanību attīstības sadarbībai – politikai, kuras mērķis ir nodrošināt cilvēka cienīgu dzīvi pasaulē. Attīstības sadarbība ir ne tikai solidaritāte un palīdzības sniegšana, bet arī stāsts par to, kā mēs dzīvojam. Ikkatrs ar savu rīcību var ietekmēt savas un citu valstu attīstību.

Konkursa organizatori atgādina, ka radošos darbus iespējams iesniegt ne tikai esejas vai dzejoļa, bet arī video, foto vai pat dziesmas formā!

Radošo darbu kopā ar pamatojumu gaidām līdz 30. oktobra plkst. 23.59 uz e-pastu: konkurss@prae.lv vai aicinām to publicēt sociālajos tīklos (Twitter, Facebook, Instagram), izmantojot mirkļa birkas #EYD2015 un #Pasaulesstasts. Radošais darbs var būt esejas, video, dzejoļa, kolāžas vai pat dziesmas formā.

Konkurss tiek organizēts Eiropas gada attīstībai ietvaros. Šī tematiskā gada mērķis ir aicināt Eiropas iedzīvotājus domāt un iesaistīties konkrēta jautājuma risināšanā.

Visradošāko un interesantāko darbu noteiks īpaši šim konkursam izveidota žūrija. Konkursa rezultāti tiks publicēti Eiropas gads attīstībai 2015 mājaslapā https://europa.eu/eyd2015/lv/tell-me-your-world-story  un Eiropas gads attīstībai 2015 Twitter kontā @Attist_sadarb līdz 15. novembrim. Ar konkursa uzvarētāju un veicināšanas balvu ieguvējiem organizatoru pārstāvis sazināsies personiski.

Labākā darba autors, kas iegūs konkursa galveno balvu – ceļojumu uz kādu no Latvijas attīstības sadarbības partnervalstīm, un veicināšanas balvu ieguvēji tiks apbalvoti Eiropas gada attīstībai noslēguma ceremonijā novembrī.

Konkursu rīko Latvijas Republikas Ārlietu ministrija un biedrība Latvijas Platforma attīstības sadarbībai.

Konkursa nolikumu skatīt: http://ej.uz/pasaules_stasts

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Dagni Dāboliņu pa tālr. 67812241 vai rakstot uz  –  konkurss@prae.lv.

Papildinformācija:
Dagne Dāboliņa
dagne.dabolina@prae.lv
tel.: 67812241

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.