Džudo sportisti veiksmīgi atklāj sezonu

03.10.2015.

3. oktobrī Daugavpilī, Saules skolas zālē, norisinājās džudo sacensības “Daugavpils – 740”. Ar šo vietējā mēroga turnīru arī Preiļu jaunie džudisti iesāka jauno sportisko sezonu. Sacensībās piedalījās sešpadsmit preilieši – jaunāko vecuma grupu pārstāvji. 

Preiļu džudo kluba treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka viņa audzēkņi sacensībās startēja pavisam dūšīgi, jo par to liecina arī iegūtie rezultāti.

  1. vietā  ierindojās Juris Vaivods, Sofija Gžibovska, Maksims Žukovs, Dāvis Krūmiņš, Roberts Gžibovskis un Andris Gžibovskis. 2. vietu sacensībās izcīnīja Ričards Smans, Gvido Streili, Arturs Valters un Armands Jaundzems. 3. vietā ierindojās Aivis Krūmiņš, Ričards Jakovļevs, Iļja Volkovs, Oskars Pokšāns un Kristiāns Romanovskis, 5. vieta – Vjačeslavam Sondoram.

Turnīrā piedalījās jaunie džudo sportisti no Daugavpils, Rēzeknes, Ludzas un Preiļiem. Kā atzina Aleksejs Sapegins, šādi vietējā mēroga turnīri paaugstina sportistu tehniku un pašvērtējumu, jo kā gan citādi, ja ne piedaloties sacensībās, jaunie džudisti izvērtētu savas spējas un pieļautās kļūmes.

 Vasara bija atvēlēta atpūtai, bet, lai bērni un jaunieši uzturētu sportisko formu, preilieši kopā ar diviem Rīgas džudo klubiem bija noorganizējuši nometni. Tagad, iesākoties, sezonai, būs daudzas nopietnas sacensības, kas prasīs darbu un nopietnus treniņus.

Ja kādam ir interese par džudo, izmēģiniet savus spēkus ! Arī šajā sezonā Preiļu džudo klubs aicina pievienoties jaunus dalībniekus. Gaidām bērnus jau no 5 gadu vecuma, tāpēc, ja rodas interese, lūdzam bērnu vecākus zvanīt Aleksejam Sapeginam, tālrunis – 26546518.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste  

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.