Vēl šodien un rīt var pieteikties uz oktobra Investīciju sesiju

06.10.2015.

Biznesa projektu autori, kuri vēlas piesaistīt privāto investoru savam projektam, vēl līdz rītdienai, 7. oktobrim plkst. 23.59 aicināti pieteikties uz oktobra Investīciju sesiju.

Mājas lapā www.latban.lv ir atrodama pieteikuma anketa, kas veidota starptautiskajā privāto investoru platformā Gust, kurā paveras plašākas iespējas investoru meklēšanā. Pieteikties var dažādu jomu un nozaru pārstāvji. Pieteikumi tiek pieņemti gan latviešu, gan angļu valodā.  Jautājumu, neskaidrību gadījumā, interesenti aicināti sazināties ar organizatoriem pa tālruni 26586695.

Visi pieteikuma iesniedzēji tiks aicināti uz atlases posmu klātienē 9. un 10. oktobrī. Papildus atlases posmam klātienē, iesniegtos projektus vērtēs investori datu bāzē Gust.

 

Seši labākie projektu vadītāji tiks aicināti uz tikšanos ar investoriem klātienē Investīciju sesijā. Savukārt projekti, kuri nekvalificēsies uz Investīciju sesiju, tiks saglabāti datu bāzē, kas būs pieejama biedrības biedriem-investoriem, kuri, intereses gadījumā, varēs sazināties ar jaunajiem uzņēmējiem individuāli.  

 

Oktobra Investīciju sesija notiks 28. oktobrī plkst. 14.00 Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes 55, Rīgā. Tajā 6 jaunie uzņēmēji prezentēs savus biznesa projektus privātiem investoriem, lai pretendētu uz investīcijām sava projekta attīstībai. Tie kas vēlas vērot Investīciju sesiju vai piedalīties pasākumā Expo Biznesam pieteikties var http://biznesam.lv/expo/2015.

 

Līdz šim investīcijas saņēmuši divpadsmit projekti dažādās nozarēs, turklāt ar vairākiem projektu vadītājiem turpinās sarunas par iespējamām investīcijām.

 

Biedrība „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” dibināta 2014. gada 29. aprīlī ar mērķi paplašināt un attīstīt biznesa eņģeļu tīklu Latvijā, kā arī atbalstīt jaunus daudzsološus projektus. Šobrīd biedrībā „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” darbojas 48 investori.

Biznesa eņģelis ir privātais investors, kurš guvis pieredzi uzņēmējdarbībā un investē līdzekļus start-up projektos. Viņš ir nozīmīgs atbalsts jaunajiem uzņēmumiem ar izaugsmes potenciālu to agrīnā attīstības stadijā. Biznesa eņģelis palīdz piepildīt gan savu, gan jauno uzņēmēju mērķi – attīstīt jaunu un daudzsološu uzņēmējdarbību.

Informāciju sagatavoja: 

Ieva Melbārde

Biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls”

Izpilddirektore

mob. 26586695

www.latban.lv

 

Pēdējās izmaiņas: 06.10.2015.