Preiļu novada Sociālā dienesta Dienas centrā viesojas rēzeknieši

02.10.2015.

2. oktobrī Preiļu Dienas centra jaunieši ar speciālām vajadzībām sagaidīja viesus no Rēzeknes pilsētas Dienas aprūpes centra. Tādi paši jaunieši ar speciālām vajadzībām, viņu audzinātāji un vecāki apmeklēja Preiļu novada Sociālo dienestu, vēloties iepazīties ar attiecīgā darba pieredzi pie mums.

Ar interesi tika skatīti Preiļu jauniešu radošie darbi, kas tapuši Dienas centra audzinātājas Ritas Stepanovas un aprūpētājas Ivetas Amosovas vadībā, aplūkota atpūtas un fizisko aktivitāšu telpa, uzklausīts stāstījums un uzdoti jautājumi par mūsu darba pieredzi šajā jomā. Viesi iepazinās arī ar Dienas centra darbību, kas ir vērsta uz Preiļu novada pārējiem apmeklētājiem, kuri aktīvi darbojas ikdienā radošajās un fiziskajās aktivitātēs, skatīja klientu veidotos dekoratīvi lietišķās mākslas darinājumus.

Tikšanās noritēja patiesi pozitīvā un jautrā gaisotnē. Kaut gan mūsu viesiem bija ierobežots laiks vizītei, taču jaunieši paspēja iepazīties, apmainīties ar telefona numuriem un norunāt nākamo tikšanos pie viņiem Rēzeknē.

Noslēgumā visi šī pasākuma dalībnieki vienojās kopīgā kumelīšu tējas baudīšanā, kas bija gana laba šajā drēgnajā rudens laikā. Sirsnīgi atvadoties un izsakot pateicības vārdus, mūsu viesi devās uz Preiļu pilsētas vienu no ievērojamākajiem objektiem – Leļļu muzeju.

Gunta Katkeviča,
Preiļu novada Sociālais dienests Dienas centra vadītāja 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.