Fotoakcija “ES fondi. Toreiz un tagad”

02.10.2015.

Kopš iestāšanās ES 2004. gadā Kohēzijas politika un Eiropas Savienības (ES) fondi ir Latvijas ekonomiskās attīstības stratēģijas neatņemama sastāvdaļa. Pamanīt un parādīt ieguvumus, sniegtās iespējas un pozitīvās pārmaiņas, kuras ES fondu investīciju ieguldīšanas rezultātā redzamas mums apkārt, – tāds ir Finanšu ministrijas (FM) rīkotās fotoakcijas sociālajos tīklos “ES fondi. Toreiz un tagad” mērķis. Ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts iesaistīties akcijā  un dalīties ar fotogrāfijām, kas atspoguļo ES fondu investīciju rezultātus.

FM izsludinātās fotoakcijas ietvaros tiks apkopotas un plašākai publikai demonstrētas pārmaiņas, kas ES fondu investīciju ieguldīšanas rezultātā redzamas mums apkārt. Latvijas iedzīvotāji aicināti piedalīties konkursā, savos sociālo tīklu kontos daloties ar fotogrāfijām, kas ilustrē situāciju pirms un pēc šādām pārmaiņām. Tā var būt ar ES fondu atbalstu uzlabota infrastruktūra, realizēti vides projekti, veicināta uzņēmējdarbības attīstība, izglītība, ieviestas inovācijas, veicināta iedzīvotāju nodarbinātība u.c. ieguldījumi.

Fotoakcija “ES fondi. Toreiz un tagad” norisināsies no 2015. gada 29. septembra līdz 9. oktobrim. Tajā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kuram ir vismaz 16 gadu, kā arī ikviena organizācija, pašvaldība, biedrība, nodibinājums u.c. Uzņemtie attēli jāpublicē dalībnieka personīgajā sociālo tīklu Twitter, Facebook, Draugiem.lv vai Instagram kontā, ierakstam pievienojot tēmturus #esfondi un #toreizuntagad. Tie, kuri neizmanto nevienu no sociālajiem tīkliem, bet tomēr vēlas piedalīties konkursā, var sūtīt fotogrāfijas uz e-pasta adresi esfondi@esfondi.lv. Iesūtītās fotogrāfijas tiks publicētas FM sociālo tīklu kontos.

Pilnu ziņu skatīt Eiropas Savienības fondu mājaslapā: http://www.esfondi.lv/jaunumi/piedalies-fotoakcija-un-paradi-es-fondu-investiciju-sasniegtos-rezultatus

Informācijas sagatavotājs:

Zaiga Puškina

Komunikācijas departamenta vecākā eksperte

Tālr. (+371) 67095656

E-pasts: zaiga.puskina@fm.gov.lv

 

Latvijas Republikas Finanšu ministrija

Smilšu iela 1, Rīga, LV-1919, Latvija

Mājaslapa: www.fm.gov.lv

E-pasts: pasts@fm.gov.lv      

 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.